Domy na prodej v kraji Středočeský kraj

379 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 267 m², pozemek 511 m²Prodej domu 267 m², pozemek 511 m²
Prodej domu 267 m², pozemek 511 m²
Prodej domu 267 m², pozemek 511 m²

Prodej domu 267 m², pozemek 511 m²

U Struhy 1286, Poděbrady III

9 990 000 Kč

37 416 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 330 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 70 m², pozemek 274 m²Prodej domu 70 m², pozemek 274 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 274 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 274 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 274 m²

Nábřežní 84, Zruč nad Sázavou

3 500 000 Kč

50 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej domu 197 m², pozemek 573 m²Prodej domu 197 m², pozemek 573 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 573 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 573 m²

Prodej domu 197 m², pozemek 573 m²

Zápská, Lázně Toušeň

19 990 000 Kč

19 290 000 Kč

97 919 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Dubský a tým
Realitní kancelář: RE/MAX Life
Realitní makléř: Martin Dubský a tým

Martin Dubský a tým

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Life
Prodej domu 184 m², pozemek 703 m²Prodej domu 184 m², pozemek 703 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 703 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 703 m²

Prodej domu 184 m², pozemek 703 m²

V Zahradách 183, Průhonice

22 900 000 Kč

124 457 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 3525 m²Prodej domu 160 m², pozemek 3525 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 3525 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 3525 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 3525 m²

Vrdy, okres Kutná Hora

7 495 000 Kč

6 995 000 Kč

43 719 Kč/m2

Prodej domu 98 m², pozemek 150 m²Prodej domu 98 m², pozemek 150 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 150 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 150 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 150 m²

Na Obloucích, Kladno

8 190 000 Kč

83 571 Kč/m2

Prodej domu 172 m², pozemek 808 m²Prodej domu 172 m², pozemek 808 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 808 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 808 m²

Prodej domu 172 m², pozemek 808 m²

Hlavní, Pyšely

9 000 000 Kč

8 399 000 Kč

48 831 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Prodej domu 200 m², pozemek 766 m²Prodej domu 200 m², pozemek 766 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 766 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 766 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 766 m²

Kvasejovice 35, Sedlec-Prčice

5 200 000 Kč

4 500 000 Kč

22 500 Kč/m2

Prodej domu 230 m², pozemek 1203 m²Prodej domu 230 m², pozemek 1203 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 1203 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 1203 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 1203 m²

Krajní 239, Zvole - Černíky

Neveřejná cena

Realitní makléř: Jakub Peřina
Realitní kancelář: NEXT REALITY ANGLICKÁ
Realitní makléř: Jakub Peřina

Jakub Peřina

4.3

Realitní kancelář: NEXT REALITY ANGLICKÁ
Prodej domu 170 m², pozemek 2949 m²Prodej domu 170 m², pozemek 2949 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 2949 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 2949 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 2949 m²

Hořany, okres Nymburk

10 950 000 Kč

64 412 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Cikánková
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Ivana Cikánková

Ivana Cikánková

4.6

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
1...35363738

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 330 domů