Domy na prodej v kraji Středočeský kraj

379 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²

Kozárovice, okres Příbram

8 500 000 Kč

6 800 000 Kč

34 000 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 330 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 110 m², pozemek 810 m²Prodej domu 110 m², pozemek 810 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 810 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 810 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 810 m²

Svojetická 64, Louňovice

10 500 000 Kč

8 500 000 Kč

77 273 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Denemark
Realitní kancelář: CENTURY 21 Real Servis
Realitní makléř: Jaroslav Denemark

Jaroslav Denemark

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 Real Servis
Prodej domu 252 m², pozemek 2968 m²Prodej domu 252 m², pozemek 2968 m²
Prodej domu 252 m², pozemek 2968 m²
Prodej domu 252 m², pozemek 2968 m²

Prodej domu 252 m², pozemek 2968 m²

Bratronice 19, Smilovice

15 965 000 Kč

12 810 000 Kč

50 833 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Petráčková
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Iveta Petráčková

Iveta Petráčková

5.0

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej domu 166 m², pozemek 1265 m²Prodej domu 166 m², pozemek 1265 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 1265 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 1265 m²

Prodej domu 166 m², pozemek 1265 m²

Kounov

5 900 000 Kč

4 900 000 Kč

29 518 Kč/m2

Prodej domu 259 m², pozemek 2016 m²Prodej domu 259 m², pozemek 2016 m²
Prodej domu 259 m², pozemek 2016 m²
Prodej domu 259 m², pozemek 2016 m²

Prodej domu 259 m², pozemek 2016 m²

Všechromy 12, Strančice

16 500 000 Kč

63 707 Kč/m2

Prodej domu 101 m², pozemek 1640 m²Prodej domu 101 m², pozemek 1640 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 1640 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 1640 m²

Prodej domu 101 m², pozemek 1640 m²

Slapy 40, Slapy

12 500 000 Kč

8 900 000 Kč

88 119 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Schuster a jeho tým...
Realitní kancelář: CENTURY 21 Premium
Realitní makléř: Martin Schuster a jeho tým...

Martin Schuster a jeho tým...

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Premium
Prodej domu 297 m², pozemek 901 m²Prodej domu 297 m², pozemek 901 m²
Prodej domu 297 m², pozemek 901 m²
Prodej domu 297 m², pozemek 901 m²

Prodej domu 297 m², pozemek 901 m²

Na Čeperce, Unhošť

15 600 000 Kč

52 525 Kč/m2

Prodej domu 97 m², pozemek 799 m²Prodej domu 97 m², pozemek 799 m²
Prodej domu 97 m², pozemek 799 m²
Prodej domu 97 m², pozemek 799 m²

Prodej domu 97 m², pozemek 799 m²

Sklenka 1, Strančice

11 898 000 Kč

122 660 Kč/m2

Prodej domu 770 m², pozemek 1076 m²Prodej domu 770 m², pozemek 1076 m²
Prodej domu 770 m², pozemek 1076 m²
Prodej domu 770 m², pozemek 1076 m²

Prodej domu 770 m², pozemek 1076 m²

Ovčáry, okres Mělník

17 000 000 Kč

14 997 000 Kč

19 477 Kč/m2

Prodej domu 360 m², pozemek 2025 m²Prodej domu 360 m², pozemek 2025 m²
Prodej domu 360 m², pozemek 2025 m²
Prodej domu 360 m², pozemek 2025 m²

Prodej domu 360 m², pozemek 2025 m²

Trnová, Trnová

37 000 000 Kč

102 778 Kč/m2

1...363738

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 330 domů