Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

56 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 175 m²Prodej domu 175 m²
Prodej domu 175 m²
Prodej domu 175 m²

Prodej domu 175 m²

Polepy, Litoměřice

5 490 000 Kč

4 990 000 Kč

28 514 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 284 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 219 m², pozemek 559 m²Prodej domu 219 m², pozemek 559 m²
Prodej domu 219 m², pozemek 559 m²
Prodej domu 219 m², pozemek 559 m²

Prodej domu 219 m², pozemek 559 m²

Opočno 35, Opočno

4 990 000 Kč

4 690 000 Kč

21 416 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 115 m², pozemek 482 m²Prodej domu 115 m², pozemek 482 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 482 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 482 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 482 m²

Fűgnerova, Šluknov

4 180 000 Kč

3 450 000 Kč

30 000 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality
Prodej domu 186 m², pozemek 1187 m²Prodej domu 186 m², pozemek 1187 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 1187 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 1187 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 1187 m²

Buškovice, Podbořany

2 790 000 Kč

2 590 000 Kč

13 925 Kč/m2

Prodej domu 154 m², pozemek 154 m²Prodej domu 154 m², pozemek 154 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 154 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 154 m²

Prodej domu 154 m², pozemek 154 m²

Mlýnce 20, Vroutek

3 400 000 Kč

22 078 Kč/m2

Prodej domu 135 m², pozemek 223 m²Prodej domu 135 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 223 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 223 m²

Horní Podluží 305, Horní Podluží

4 590 000 Kč

4 299 000 Kč

31 844 Kč/m2

Prodej domu 78 m², pozemek 703 m²Prodej domu 78 m², pozemek 703 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 703 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 703 m²

Prodej domu 78 m², pozemek 703 m²

Měcholupy 169, Měcholupy

4 900 000 Kč

4 650 000 Kč

59 615 Kč/m2

Prodej domu 117 m², pozemek 215 m²Prodej domu 117 m², pozemek 215 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 215 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 215 m²

Prodej domu 117 m², pozemek 215 m²

5. května 403, Kryry

3 300 000 Kč

3 100 000 Kč

26 496 Kč/m2

Prodej domu 146 m², pozemek 3310 m²Prodej domu 146 m², pozemek 3310 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 3310 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 3310 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 3310 m²

Rynartice 88, Jetřichovice

4 750 000 Kč

32 534 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²

Barákova 506/8, Lovosice

5 077 000 Kč

4 997 000 Kč

38 438 Kč/m2

123...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 284 domů