Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

56 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 100 m², pozemek 735 m²Prodej domu 100 m², pozemek 735 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 735 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 735 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 735 m²

Horní Poustevna 53, Dolní Poustevna

1 000 000 Kč

10 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 284 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 88 m², pozemek 802 m²Prodej domu 88 m², pozemek 802 m²
Prodej domu 88 m², pozemek 802 m²
Prodej domu 88 m², pozemek 802 m²

Prodej domu 88 m², pozemek 802 m²

Solany 82, Děčany

2 999 000 Kč

34 080 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 448 m²Prodej domu 150 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 448 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 448 m²

Vadkovice ev. č. 41, Chbany

4 697 000 Kč

31 313 Kč/m2

Prodej domu 164 m², pozemek 1608 m²Prodej domu 164 m², pozemek 1608 m²
Prodej domu 164 m², pozemek 1608 m²
Prodej domu 164 m², pozemek 1608 m²

Prodej domu 164 m², pozemek 1608 m²

Kryry, okres Louny

4 490 000 Kč

27 378 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 800 m²Prodej domu 120 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 800 m²

Bezručova 240, Česká Kamenice

2 970 000 Kč

24 750 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 593 m²Prodej domu 150 m², pozemek 593 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 593 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 593 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 593 m²

Lukov, Úštěk

4 450 000 Kč

29 667 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej domu 120 m², pozemek 689 m²Prodej domu 120 m², pozemek 689 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 689 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 689 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 689 m²

Třebutičky 10, Polepy

3 990 000 Kč

33 250 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej vily 400 m², pozemek 1523 m²Prodej vily 400 m², pozemek 1523 m²
Prodej vily 400 m², pozemek 1523 m²
Prodej vily 400 m², pozemek 1523 m²

Prodej vily 400 m², pozemek 1523 m²

Čajkovského 1685/6, Ústí nad Labem-centrum

1 499 000 Kč

3 748 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 1634 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1634 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1634 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1634 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1634 m²

Nová Ves 57, Nová Ves

3 700 000 Kč

20 556 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 3386 m²Prodej domu 200 m², pozemek 3386 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3386 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3386 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 3386 m²

Císařský ev. č. 28, Šluknov

2 990 000 Kč

14 950 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
1234...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 284 domů