Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihočeský kraj

510 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 89 m², pozemek 3532 m²Prodej domu 89 m², pozemek 3532 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 3532 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 3532 m²

Prodej domu 89 m², pozemek 3532 m²

Nová Olešná 14, Nová Olešná

10 490 000 Kč

7 990 000 Kč

89 775 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 362 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 975 m²Prodej stavebního pozemku 975 m²
Prodej stavebního pozemku 975 m²
Prodej stavebního pozemku 975 m²

Prodej stavebního pozemku 975 m²

Hořice na Šumavě, okres Český Krumlov

1 790 000 Kč

1 836 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 10576 m²Prodej stavebního pozemku 10576 m²
Prodej stavebního pozemku 10576 m²
Prodej stavebního pozemku 10576 m²

Prodej stavebního pozemku 10576 m²

Katovice, okres Strakonice

10 470 240 Kč

990 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²

Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²

Sezimovo Ústí, okres Tábor

3 800 000 Kč

223 529 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Prodej domu 300 m², pozemek 1500 m²Prodej domu 300 m², pozemek 1500 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1500 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1500 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 1500 m²

Malšín, okres Český Krumlov

10 990 000 Kč

36 633 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 65 m²Prodej bytu 4+kk 65 m²
Prodej bytu 4+kk 65 m²
Prodej bytu 4+kk 65 m²

Prodej bytu 4+kk 65 m²

Slavče 30, Slavče

1 380 000 Kč

21 231 Kč/m2

Prodej domu 266 m², pozemek 958 m²Prodej domu 266 m², pozemek 958 m²
Prodej domu 266 m², pozemek 958 m²
Prodej domu 266 m², pozemek 958 m²

Prodej domu 266 m², pozemek 958 m²

Lužnice 202, Lužnice

9 750 000 Kč

36 654 Kč/m2

Prodej domu 147 m², pozemek 468 m²Prodej domu 147 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 468 m²

Prodej domu 147 m², pozemek 468 m²

Brašovská ulička 250, Týn nad Vltavou

6 999 000 Kč

47 612 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1247 m²Prodej stavebního pozemku 1247 m²
Prodej stavebního pozemku 1247 m²
Prodej stavebního pozemku 1247 m²

Prodej stavebního pozemku 1247 m²

Světlík, okres Český Krumlov

3 999 000 Kč

3 207 Kč/m2

Prodej domu 56 m², pozemek 267 m²Prodej domu 56 m², pozemek 267 m²
Prodej domu 56 m², pozemek 267 m²
Prodej domu 56 m², pozemek 267 m²

Prodej domu 56 m², pozemek 267 m²

Dačice, okres Jindřichův Hradec

2 950 000 Kč

52 679 Kč/m2

1...91011...51

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 362 nemovitostí