Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihočeský kraj

519 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 84 m²Prodej bytu 3+kk 84 m²
Prodej bytu 3+kk 84 m²
Prodej bytu 3+kk 84 m²

Prodej bytu 3+kk 84 m²

Suchovrbenské nám. 2724/7, České Budějovice 5

9 490 000 Kč

8 290 000 Kč

98 690 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 365 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 612 m²Prodej stavebního pozemku 612 m²
Prodej stavebního pozemku 612 m²
Prodej stavebního pozemku 612 m²

Prodej stavebního pozemku 612 m²

Římov, okres České Budějovice

2 550 000 Kč

4 167 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 97 m², pozemek 1229 m²Prodej domu 97 m², pozemek 1229 m²
Prodej domu 97 m², pozemek 1229 m²
Prodej domu 97 m², pozemek 1229 m²

Prodej domu 97 m², pozemek 1229 m²

Klenovice 40, Klenovice

5 500 000 Kč

4 500 000 Kč

46 392 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Prodej stavebního pozemku 698 m²Prodej stavebního pozemku 698 m²
Prodej stavebního pozemku 698 m²
Prodej stavebního pozemku 698 m²

Prodej stavebního pozemku 698 m²

Strunkovice nad Volyňkou, okres Strakonice

1 536 000 Kč

2 201 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Plukovníka Malého 1856/3, České Budějovice 2

8 490 000 Kč

8 200 000 Kč

117 143 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej stavebního pozemku 14346 m²Prodej stavebního pozemku 14346 m²
Prodej stavebního pozemku 14346 m²
Prodej stavebního pozemku 14346 m²

Prodej stavebního pozemku 14346 m²

Horní Planá, okres Český Krumlov

24 990 000 Kč

1 742 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO
Prodej bytu 4+1 89 m²Prodej bytu 4+1 89 m²
Prodej bytu 4+1 89 m²
Prodej bytu 4+1 89 m²

Prodej bytu 4+1 89 m²

Sídliště F. Hrubína 357, Chlum u Třeboně

6 360 000 Kč

3 985 000 Kč

44 775 Kč/m2

Realitní makléř: Jitka Mayerová
Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Realitní makléř: Jitka Mayerová

Jitka Mayerová

4.9

Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Prodej bytu 1+kk 28 m²Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²

Prodej bytu 1+kk 28 m²

Slupečná 16, Lipno nad Vltavou

3 490 000 Kč

3 370 000 Kč

120 357 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 145 m², pozemek 478 m²Prodej domu 145 m², pozemek 478 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 478 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 478 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 478 m²

Jana Patočky 444, Srubec

11 900 000 Kč

11 400 000 Kč

78 621 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Dokoupil
Realitní kancelář: ALDO REALITY
Realitní makléř: Michal Dokoupil

Michal Dokoupil

5.0

Realitní kancelář: ALDO REALITY
Prodej stavebního pozemku 41251 m²Prodej stavebního pozemku 41251 m²
Prodej stavebního pozemku 41251 m²
Prodej stavebního pozemku 41251 m²

Prodej stavebního pozemku 41251 m²

Rožmberk nad Vltavou, okres Český Krumlov

21 000 000 Kč

509 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO
1...8910...52

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 365 nemovitostí