Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihočeský kraj

504 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 270 m², pozemek 796 m²Prodej domu 270 m², pozemek 796 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 796 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 796 m²

Prodej domu 270 m², pozemek 796 m²

Kuří 42, Benešov nad Černou

3 350 000 Kč

2 999 000 Kč

11 107 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 353 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 112 m², pozemek 240 m²Prodej domu 112 m², pozemek 240 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 240 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 240 m²

Prodej domu 112 m², pozemek 240 m²

Mysletínská 178, Ledenice

2 890 000 Kč

2 199 000 Kč

19 634 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1494 m²Prodej stavebního pozemku 1494 m²
Prodej stavebního pozemku 1494 m²
Prodej stavebního pozemku 1494 m²

Prodej stavebního pozemku 1494 m²

Holubov, okres Český Krumlov

4 500 000 Kč

3 990 000 Kč

2 671 Kč/m2

Prodej domu 550 m², pozemek 1017 m²Prodej domu 550 m², pozemek 1017 m²
Prodej domu 550 m², pozemek 1017 m²
Prodej domu 550 m², pozemek 1017 m²

Prodej domu 550 m², pozemek 1017 m²

Těchoraz 17, Vyšší Brod

14 500 000 Kč

13 500 000 Kč

24 545 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2310 m²Prodej stavebního pozemku 2310 m²
Prodej stavebního pozemku 2310 m²
Prodej stavebního pozemku 2310 m²

Prodej stavebního pozemku 2310 m²

Rejta, Trhové Sviny

2 750 000 Kč

2 350 000 Kč

1 017 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 108 m²Prodej bytu 4+1 108 m²
Prodej bytu 4+1 108 m²
Prodej bytu 4+1 108 m²

Prodej bytu 4+1 108 m²

Smilovy Hory 43, Smilovy Hory

3 750 000 Kč

34 722 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 109 m²Prodej bytu 4+1 109 m²
Prodej bytu 4+1 109 m²
Prodej bytu 4+1 109 m²

Prodej bytu 4+1 109 m²

Smilovy Hory 43, Smilovy Hory

3 750 000 Kč

34 404 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 40 m²Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²

Prodej bytu 1+1 40 m²

Spojovací 274, Jistebnice

1 590 000 Kč

39 750 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 319 m²Prodej domu 160 m², pozemek 319 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 319 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 319 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 319 m²

Mostecká, Týn nad Vltavou

4 500 000 Kč

28 125 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Lipová 160, Český Krumlov - Domoradice

4 190 000 Kč

62 537 Kč/m2

1...111213...51

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 353 nemovitostí