Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihočeský kraj

504 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 600 m², pozemek 545 m²Prodej domu 600 m², pozemek 545 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 545 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 545 m²

Prodej domu 600 m², pozemek 545 m²

České Žleby 29, Stožec

19 990 000 Kč

33 317 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 351 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 60.8 m²Prodej bytu 3+1 60.8 m²
Prodej bytu 3+1 60.8 m²
Prodej bytu 3+1 60.8 m²

Prodej bytu 3+1 60.8 m²

Tyršova, Budějovické Předměstí, Písek

3 600 000 Kč

59 211 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 237 m²Prodej domu 80 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 237 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 237 m²

Čechova 552, Milevsko

2 590 000 Kč

32 375 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 3642 m²Prodej domu 200 m², pozemek 3642 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3642 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3642 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 3642 m²

Vícemil 8, Vícemil

9 850 000 Kč

49 250 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 770 m², pozemek 25646 m²Prodej zemědělské usedlosti 770 m², pozemek 25646 m²
Prodej zemědělské usedlosti 770 m², pozemek 25646 m²
Prodej zemědělské usedlosti 770 m², pozemek 25646 m²

Prodej zemědělské usedlosti 770 m², pozemek 25646 m²

Buzice 3, Buzice

13 800 000 Kč

17 922 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 74 m², pozemek 3938 m²Prodej zemědělské usedlosti 74 m², pozemek 3938 m²
Prodej zemědělské usedlosti 74 m², pozemek 3938 m²
Prodej zemědělské usedlosti 74 m², pozemek 3938 m²

Prodej zemědělské usedlosti 74 m², pozemek 3938 m²

Čepřovice 6, Čepřovice

4 390 000 Kč

59 324 Kč/m2

Prodej domu 142 m², pozemek 2246 m²Prodej domu 142 m², pozemek 2246 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 2246 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 2246 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 2246 m²

Mačkov 92, Mačkov

10 590 000 Kč

74 577 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1053 m²Prodej stavebního pozemku 1053 m²
Prodej stavebního pozemku 1053 m²
Prodej stavebního pozemku 1053 m²

Prodej stavebního pozemku 1053 m²

Hoštice, okres Strakonice

1 950 156 Kč

1 852 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

Sokolovská 2370/70, Tábor

5 390 000 Kč

86 935 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 85 m²Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²

Prodej bytu 3+kk 85 m²

Nezamyslova 396, Písek - Václavské Předměstí

7 280 000 Kč

85 647 Kč/m2

1...121314...51

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 351 nemovitostí