Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihočeský kraj

504 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 86 m², pozemek 517 m²Prodej domu 86 m², pozemek 517 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 517 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 517 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 517 m²

Ratiboř 39, Ratiboř

2 700 000 Kč

31 395 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 350 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 150 m², pozemek 317 m²Prodej domu 150 m², pozemek 317 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 317 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 317 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 317 m²

Stará cesta 597, Jindřichův Hradec II

7 985 000 Kč

53 233 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 64 m²Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²

Prodej bytu 2+1 64 m²

Archiváře Teplého 149, Malenice

2 590 000 Kč

40 469 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 29 m²Prodej bytu 1+kk 29 m²
Prodej bytu 1+kk 29 m²
Prodej bytu 1+kk 29 m²

Prodej bytu 1+kk 29 m²

A. Trägera 266/113, České Budějovice 3

3 400 000 Kč

117 241 Kč/m2

Prodej domu 171 m², pozemek 351 m²Prodej domu 171 m², pozemek 351 m²
Prodej domu 171 m², pozemek 351 m²
Prodej domu 171 m², pozemek 351 m²

Prodej domu 171 m², pozemek 351 m²

V Hliníku 171, Dolní Bukovsko

4 300 000 Kč

25 146 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 227 m²Prodej domu 180 m², pozemek 227 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 227 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 227 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 227 m²

Litvínovice 145, Litvínovice

12 990 000 Kč

72 167 Kč/m2

Prodej domu 189 m², pozemek 1974 m²Prodej domu 189 m², pozemek 1974 m²
Prodej domu 189 m², pozemek 1974 m²
Prodej domu 189 m², pozemek 1974 m²

Prodej domu 189 m², pozemek 1974 m²

Prachatická 4, Lhenice

11 500 000 Kč

60 847 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 37 m²Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²

Prodej bytu 1+1 37 m²

Dolejší 35, Mirovice

Neveřejná cena

Prodej bytu 3+kk 73 m²Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²

Prodej bytu 3+kk 73 m²

Loučovice 129, Loučovice

3 999 990 Kč

54 794 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1219 m²Prodej stavebního pozemku 1219 m²
Prodej stavebního pozemku 1219 m²
Prodej stavebního pozemku 1219 m²

Prodej stavebního pozemku 1219 m²

Pracejovice, okres Strakonice

2 950 000 Kč

2 420 Kč/m2

1...131415...51

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 350 nemovitostí