Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihočeský kraj

508 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 48 m²Prodej bytu 2+1 48 m²
Prodej bytu 2+1 48 m²
Prodej bytu 2+1 48 m²

Prodej bytu 2+1 48 m²

Dukelská 646/11, Sezimovo Ústí

3 740 000 Kč

77 917 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 359 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 40 m², pozemek 1832 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 1832 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 1832 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 1832 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 1832 m²

Nová Včelnice, okres Jindřichův Hradec

Neveřejná cena

Prodej domu 96 m², pozemek 365 m²Prodej domu 96 m², pozemek 365 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 365 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 365 m²

Prodej domu 96 m², pozemek 365 m²

Frymburk, okres Český Krumlov

10 490 000 Kč

9 490 000 Kč

98 854 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 43 m²Prodej bytu 1+kk 43 m²
Prodej bytu 1+kk 43 m²
Prodej bytu 1+kk 43 m²

Prodej bytu 1+kk 43 m²

Jenišov, Horní Planá

4 490 000 Kč

104 419 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1014 m²Prodej stavebního pozemku 1014 m²
Prodej stavebního pozemku 1014 m²
Prodej stavebního pozemku 1014 m²

Prodej stavebního pozemku 1014 m²

K Miškovci, Mirotice

2 500 000 Kč

2 465 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1207 m²Prodej stavebního pozemku 1207 m²
Prodej stavebního pozemku 1207 m²
Prodej stavebního pozemku 1207 m²

Prodej stavebního pozemku 1207 m²

Přední Výtoň, okres Český Krumlov

8 328 300 Kč

6 900 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5895 m²Prodej stavebního pozemku 5895 m²
Prodej stavebního pozemku 5895 m²
Prodej stavebního pozemku 5895 m²

Prodej stavebního pozemku 5895 m²

Horní Planá, okres Český Krumlov

21 877 000 Kč

3 711 Kč/m2

Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²

Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²

Malé náměstí 73, Jistebnice

3 620 000 Kč

3 500 000 Kč

19 663 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2782 m²Prodej stavebního pozemku 2782 m²
Prodej stavebního pozemku 2782 m²
Prodej stavebního pozemku 2782 m²

Prodej stavebního pozemku 2782 m²

Nové Hrady, okres České Budějovice

Neveřejná cena

Prodej stavebního pozemku 903 m²Prodej stavebního pozemku 903 m²
Prodej stavebního pozemku 903 m²
Prodej stavebního pozemku 903 m²

Prodej stavebního pozemku 903 m²

Borotín u Tábora

2 300 000 Kč

2 547 Kč/m2

1...171819...51

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 359 nemovitostí