Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihočeský kraj

508 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1249 m²Prodej stavebního pozemku 1249 m²
Prodej stavebního pozemku 1249 m²
Prodej stavebního pozemku 1249 m²

Prodej stavebního pozemku 1249 m²

Olešná, okres Písek

1 350 000 Kč

1 081 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 361 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 900 m², pozemek 910 m²Prodej domu 900 m², pozemek 910 m²
Prodej domu 900 m², pozemek 910 m²
Prodej domu 900 m², pozemek 910 m²

Prodej domu 900 m², pozemek 910 m²

Chlumecká 188, Stráž nad Nežárkou

9 990 000 Kč

11 100 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1732 m²Prodej stavebního pozemku 1732 m²
Prodej stavebního pozemku 1732 m²
Prodej stavebního pozemku 1732 m²

Prodej stavebního pozemku 1732 m²

Hlincová Hora, okres České Budějovice

6 250 000 Kč

3 609 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 112 m²Prodej bytu 4+kk 112 m²
Prodej bytu 4+kk 112 m²
Prodej bytu 4+kk 112 m²

Prodej bytu 4+kk 112 m²

Světlík, okres Český Krumlov

7 990 000 Kč

6 790 000 Kč

60 625 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1768 m²Prodej stavebního pozemku 1768 m²
Prodej stavebního pozemku 1768 m²
Prodej stavebního pozemku 1768 m²

Prodej stavebního pozemku 1768 m²

Horní Skrýchov, okres Jindřichův Hradec

5 775 000 Kč

4 990 000 Kč

2 822 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 927 m²Prodej stavebního pozemku 927 m²
Prodej stavebního pozemku 927 m²
Prodej stavebního pozemku 927 m²

Prodej stavebního pozemku 927 m²

Lipí, okres České Budějovice

4 990 000 Kč

5 383 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 742.05 m²Prodej stavebního pozemku 742.05 m²
Prodej stavebního pozemku 742.05 m²
Prodej stavebního pozemku 742.05 m²

Prodej stavebního pozemku 742.05 m²

Planá nad Lužnicí

4 560 000 Kč

6 145 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 742 m²Prodej stavebního pozemku 742 m²
Prodej stavebního pozemku 742 m²
Prodej stavebního pozemku 742 m²

Prodej stavebního pozemku 742 m²

Planá nad Lužnicí

4 550 000 Kč

6 132 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 664 m²Prodej stavebního pozemku 664 m²
Prodej stavebního pozemku 664 m²
Prodej stavebního pozemku 664 m²

Prodej stavebního pozemku 664 m²

Planá nad Lužnicí

4 080 000 Kč

6 145 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 687.2 m²Prodej stavebního pozemku 687.2 m²
Prodej stavebního pozemku 687.2 m²
Prodej stavebního pozemku 687.2 m²

Prodej stavebního pozemku 687.2 m²

Planá nad Lužnicí

4 220 000 Kč

6 141 Kč/m2

1...181920...51

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 361 nemovitostí