Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihočeský kraj

516 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 83 m²Prodej domu 83 m²
Prodej domu 83 m²
Prodej domu 83 m²

Prodej domu 83 m²

Domanín, Jindřichův Hradec

5 300 000 Kč

63 855 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 368 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 306 m²Prodej domu 306 m²
Prodej domu 306 m²
Prodej domu 306 m²

Prodej domu 306 m²

153, Kvilda

29 990 000 Kč

25 990 000 Kč

84 935 Kč/m2

Prodej domu 92 m², pozemek 341 m²Prodej domu 92 m², pozemek 341 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 341 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 341 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 341 m²

Ortvínovice, Zvíkov

3 500 000 Kč

38 043 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 42 m²Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²

Prodej bytu 2+kk 42 m²

V. Volfa 1334/31, České Budějovice 2

2 790 000 Kč

66 429 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej bytu 3+1 127 m²Prodej bytu 3+1 127 m²
Prodej bytu 3+1 127 m²
Prodej bytu 3+1 127 m²

Prodej bytu 3+1 127 m²

Švermova, Nová Bystřice

4 090 000 Kč

32 205 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Věra Apeltauer
Realitní kancelář: Oliver Home s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Věra Apeltauer

Mgr. Věra Apeltauer

4.7

Realitní kancelář: Oliver Home s.r.o.
Prodej domu 131 m², pozemek 1011 m²Prodej domu 131 m², pozemek 1011 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 1011 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 1011 m²

Prodej domu 131 m², pozemek 1011 m²

Svatý Jan nad Malší, okres České Budějovice

9 990 000 Kč

76 260 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 148 m², pozemek 489 m²Prodej domu 148 m², pozemek 489 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 489 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 489 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 489 m²

Olbramov 59, Horní Stropnice

4 900 000 Kč

33 108 Kč/m2

Realitní makléř: Romana Freyová
Realitní kancelář: ETAPA reality
Realitní makléř: Romana Freyová

Romana Freyová

4.8

Realitní kancelář: ETAPA reality
Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²

Kadov, okres Strakonice

1 990 000 Kč

19 900 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej zemědělské usedlosti 74 m², pozemek 3938 m²Prodej zemědělské usedlosti 74 m², pozemek 3938 m²
Prodej zemědělské usedlosti 74 m², pozemek 3938 m²
Prodej zemědělské usedlosti 74 m², pozemek 3938 m²

Prodej zemědělské usedlosti 74 m², pozemek 3938 m²

Čepřovice 6, Čepřovice

4 390 000 Kč

59 324 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 1679 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1679 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1679 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1679 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1679 m²

Červený Hrádek, okres Jindřichův Hradec

7 450 000 Kč

41 389 Kč/m2

1...262728...52

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 368 nemovitostí