Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihočeský kraj

516 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 234 m², pozemek 1224 m²Prodej domu 234 m², pozemek 1224 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 1224 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 1224 m²

Prodej domu 234 m², pozemek 1224 m²

Dobrá Voda u Českých Budějovic, Dobrá Voda u Českých Budějovic, Pomezní

10 800 000 Kč

46 154 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 367 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 191 m², pozemek 1664 m²Prodej domu 191 m², pozemek 1664 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 1664 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 1664 m²

Prodej domu 191 m², pozemek 1664 m²

Havlíčkova 480, Týn nad Vltavou - Malá Strana

12 655 000 Kč

66 257 Kč/m2

Prodej domu 372 m², pozemek 5995 m²Prodej domu 372 m², pozemek 5995 m²
Prodej domu 372 m², pozemek 5995 m²
Prodej domu 372 m², pozemek 5995 m²

Prodej domu 372 m², pozemek 5995 m²

Buzice 3, Buzice

6 900 000 Kč

18 548 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

V. Volfa 1328/10, České Budějovice 2

4 790 000 Kč

71 493 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej bytu 2+kk 66 m²Prodej bytu 2+kk 66 m²
Prodej bytu 2+kk 66 m²
Prodej bytu 2+kk 66 m²

Prodej bytu 2+kk 66 m²

U Trojice 744/20, České Budějovice 3

6 090 000 Kč

92 273 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 1690 m²Prodej domu 300 m², pozemek 1690 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1690 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1690 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 1690 m²

Žárovná 13, Žárovná

6 450 000 Kč

21 500 Kč/m2

Prodej domu 312 m², pozemek 3167 m²Prodej domu 312 m², pozemek 3167 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 3167 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 3167 m²

Prodej domu 312 m², pozemek 3167 m²

Záboří 5, Záboří

18 000 000 Kč

57 692 Kč/m2

Prodej domu 135 m², pozemek 838 m²Prodej domu 135 m², pozemek 838 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 838 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 838 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 838 m²

Drahonice 51, Drahonice

5 190 000 Kč

38 444 Kč/m2

Prodej domu 181 m², pozemek 208 m²Prodej domu 181 m², pozemek 208 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 208 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 208 m²

Prodej domu 181 m², pozemek 208 m²

Hromádkova 912, Sezimovo Ústí

7 350 000 Kč

40 608 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Prodej domu 120 m², pozemek 2553 m²Prodej domu 120 m², pozemek 2553 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 2553 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 2553 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 2553 m²

Suchdol nad Lužnicí, okres Jindřichův Hradec

7 900 000 Kč

65 833 Kč/m2

1...272829...52

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 367 nemovitostí