Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihočeský kraj

507 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 350 m², pozemek 7949 m²Prodej domu 350 m², pozemek 7949 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 7949 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 7949 m²

Prodej domu 350 m², pozemek 7949 m²

Višňová 19, Višňová

15 550 000 Kč

44 429 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 368 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 95 m², pozemek 159 m²Prodej domu 95 m², pozemek 159 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 159 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 159 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 159 m²

Zářečí, Bechyně

6 750 000 Kč

71 053 Kč/m2

Prodej chaty 65 m², pozemek 225 m²Prodej chaty 65 m², pozemek 225 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 225 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 225 m²

Prodej chaty 65 m², pozemek 225 m²

Ševětín ev. č. 30, Ševětín

2 000 000 Kč

30 769 Kč/m2

Prodej domu 192 m², pozemek 803 m²Prodej domu 192 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 803 m²

Prodej domu 192 m², pozemek 803 m²

Koloděje nad Lužnicí 73, Týn nad Vltavou

5 499 000 Kč

28 641 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 122 m²Prodej bytu 4+1 122 m²
Prodej bytu 4+1 122 m²
Prodej bytu 4+1 122 m²

Prodej bytu 4+1 122 m²

Kollárova 1336, Písek

7 980 000 Kč

65 410 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Prodej chalupy 98 m², pozemek 311 m²Prodej chalupy 98 m², pozemek 311 m²
Prodej chalupy 98 m², pozemek 311 m²
Prodej chalupy 98 m², pozemek 311 m²

Prodej chalupy 98 m², pozemek 311 m²

Netěchovice 41, Týn nad Vltavou

2 499 000 Kč

25 500 Kč/m2

Prodej chalupy 392 m², pozemek 934 m²Prodej chalupy 392 m², pozemek 934 m²
Prodej chalupy 392 m², pozemek 934 m²
Prodej chalupy 392 m², pozemek 934 m²

Prodej chalupy 392 m², pozemek 934 m²

K. V. Raise 166, Volary

13 990 000 Kč

35 689 Kč/m2

Prodej chaty 42 m², pozemek 376 m²Prodej chaty 42 m², pozemek 376 m²
Prodej chaty 42 m², pozemek 376 m²
Prodej chaty 42 m², pozemek 376 m²

Prodej chaty 42 m², pozemek 376 m²

Hrachoviště ev. č. 3, Hrachoviště

3 990 000 Kč

95 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 150 m², pozemek 718 m²Prodej domu 150 m², pozemek 718 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 718 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 718 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 718 m²

Na Rybníčku 18, Radomyšl

5 790 000 Kč

5 190 000 Kč

34 600 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej stavebního pozemku 902 m²Prodej stavebního pozemku 902 m²
Prodej stavebního pozemku 902 m²
Prodej stavebního pozemku 902 m²

Prodej stavebního pozemku 902 m²

Čížkrajice, okres České Budějovice

2 290 000 Kč

2 539 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
1...303132...51

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 368 nemovitostí