Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihočeský kraj

516 nemovitostí

doporučené

Prodej vily 208 m², pozemek 3304 m²Prodej vily 208 m², pozemek 3304 m²
Prodej vily 208 m², pozemek 3304 m²
Prodej vily 208 m², pozemek 3304 m²

Prodej vily 208 m², pozemek 3304 m²

Hamry 190, Hluboká nad Vltavou

8 490 000 Kč

40 817 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 368 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 51 m², pozemek 570 m²Prodej chaty 51 m², pozemek 570 m²
Prodej chaty 51 m², pozemek 570 m²
Prodej chaty 51 m², pozemek 570 m²

Prodej chaty 51 m², pozemek 570 m²

Vůsí ev. č. 7, Květov

3 490 000 Kč

68 431 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Větrovský
Realitní kancelář: RE/MAX Power 2
Realitní makléř: Radek Větrovský

Radek Větrovský

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Power 2
Prodej domu 124 m², pozemek 1002 m²Prodej domu 124 m², pozemek 1002 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 1002 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 1002 m²

Prodej domu 124 m², pozemek 1002 m²

Horní Planá, okres Český Krumlov

3 999 000 Kč

32 250 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 42 m²Prodej bytu 2+1 42 m²
Prodej bytu 2+1 42 m²
Prodej bytu 2+1 42 m²

Prodej bytu 2+1 42 m²

Vodňanská 1017/8, České Budějovice 2

4 100 000 Kč

97 619 Kč/m2

Prodej chaty 90 m², pozemek 593 m²Prodej chaty 90 m², pozemek 593 m²
Prodej chaty 90 m², pozemek 593 m²
Prodej chaty 90 m², pozemek 593 m²

Prodej chaty 90 m², pozemek 593 m²

Sudoměřice u Bechyně, okres Tábor

Neveřejná cena

Prodej domu 300 m², pozemek 2758 m²Prodej domu 300 m², pozemek 2758 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 2758 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 2758 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 2758 m²

Nový Vojířov 15, Nová Bystřice

9 500 000 Kč

31 667 Kč/m2

Prodej domu 104 m², pozemek 911 m²Prodej domu 104 m², pozemek 911 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 911 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 911 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 911 m²

U Hada 2471, České Budějovice 2

7 999 000 Kč

76 913 Kč/m2

Prodej chalupy 104 m², pozemek 1893 m²Prodej chalupy 104 m², pozemek 1893 m²
Prodej chalupy 104 m², pozemek 1893 m²
Prodej chalupy 104 m², pozemek 1893 m²

Prodej chalupy 104 m², pozemek 1893 m²

Mirovice, okres Písek

6 590 000 Kč

63 365 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate
Prodej domu 231 m²Prodej domu 231 m²
Prodej domu 231 m²
Prodej domu 231 m²

Prodej domu 231 m²

Pištín, České Budějovice

9 900 000 Kč

42 857 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej bytu 3+1 85 m²Prodej bytu 3+1 85 m²
Prodej bytu 3+1 85 m²
Prodej bytu 3+1 85 m²

Prodej bytu 3+1 85 m²

Jasmínová, Český Krumlov

6 500 000 Kč

76 471 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
1...293031...52

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 368 nemovitostí