Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihočeský kraj

504 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1158 m²Prodej stavebního pozemku 1158 m²
Prodej stavebního pozemku 1158 m²
Prodej stavebního pozemku 1158 m²

Prodej stavebního pozemku 1158 m²

Vlastec, okres Písek

1 565 000 Kč

1 351 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 352 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 55 m², pozemek 1109 m²Prodej domu 55 m², pozemek 1109 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 1109 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 1109 m²

Prodej domu 55 m², pozemek 1109 m²

Kraselov 28, Kraselov

3 990 000 Kč

72 545 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1067 m²Prodej stavebního pozemku 1067 m²
Prodej stavebního pozemku 1067 m²
Prodej stavebního pozemku 1067 m²

Prodej stavebního pozemku 1067 m²

Nové Sídliště, Strmilov

2 347 400 Kč

2 200 Kč/m2

Realitní makléř: Milada Vejtasová
Realitní kancelář: Profimakléřky s.r.o.
Realitní makléř: Milada Vejtasová

Milada Vejtasová

Realitní kancelář: Profimakléřky s.r.o.
Prodej domu 142 m²Prodej domu 142 m²
Prodej domu 142 m²
Prodej domu 142 m²

Prodej domu 142 m²

Adamovská, Rudolfov

11 890 000 Kč

11 490 000 Kč

80 915 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 112 m²Prodej bytu 4+kk 112 m²
Prodej bytu 4+kk 112 m²
Prodej bytu 4+kk 112 m²

Prodej bytu 4+kk 112 m²

P. Bezruče 632, Strakonice I

7 490 000 Kč

6 990 000 Kč

62 411 Kč/m2

Prodej domu 110 m²Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²

Prodej domu 110 m²

Polná na Šumavě, Český Krumlov

4 690 000 Kč

3 990 000 Kč

36 273 Kč/m2

Prodej domu 130 m²Prodej domu 130 m²
Prodej domu 130 m²
Prodej domu 130 m²

Prodej domu 130 m²

Slovenská 404/34, Soběslav III

6 500 000 Kč

50 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 11500 m²Prodej stavebního pozemku 11500 m²
Prodej stavebního pozemku 11500 m²
Prodej stavebního pozemku 11500 m²

Prodej stavebního pozemku 11500 m²

Šebířov, okres Tábor

11 390 000 Kč

990 Kč/m2

Realitní makléř: Karel Veverka
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Karel Veverka

Karel Veverka

4.9

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 150 m², pozemek 11572 m²Prodej domu 150 m², pozemek 11572 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 11572 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 11572 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 11572 m²

Šebířov, okres Tábor

11 390 000 Kč

75 933 Kč/m2

Realitní makléř: Karel Veverka
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Karel Veverka

Karel Veverka

4.9

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 250 m², pozemek 1046 m²Prodej domu 250 m², pozemek 1046 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1046 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1046 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 1046 m²

Na Strážkách 474, Veselí nad Lužnicí I

7 950 000 Kč

6 980 000 Kč

27 920 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Holub
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Jan Holub

Jan Holub

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
1...373839...51

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 352 nemovitostí