Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihočeský kraj

504 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 500 m², pozemek 2695 m²Prodej domu 500 m², pozemek 2695 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2695 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2695 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 2695 m²

Husova 284, Planá nad Lužnicí

19 800 000 Kč

39 600 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 350 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 147 m², pozemek 283 m²Prodej domu 147 m², pozemek 283 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 283 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 283 m²

Prodej domu 147 m², pozemek 283 m²

Husova, Mirovice

6 650 000 Kč

45 238 Kč/m2

Prodej domu 216 m², pozemek 2246 m²Prodej domu 216 m², pozemek 2246 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 2246 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 2246 m²

Prodej domu 216 m², pozemek 2246 m²

Strkovská 29, Planá nad Lužnicí - Strkov

10 994 000 Kč

50 898 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 1128 m²Prodej domu 160 m², pozemek 1128 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1128 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1128 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 1128 m²

Radonice 36, Dolní Bukovsko

4 850 000 Kč

30 313 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO
Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Stožec 7, Stožec

3 525 000 Kč

90 385 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5833 m²Prodej stavebního pozemku 5833 m²
Prodej stavebního pozemku 5833 m²
Prodej stavebního pozemku 5833 m²

Prodej stavebního pozemku 5833 m²

Prachatice, okres Prachatice

8 750 000 Kč

1 500 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 196 m²Prodej domu 80 m², pozemek 196 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 196 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 196 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 196 m²

Podolí 17, Radomyšl

2 490 000 Kč

31 125 Kč/m2

Prodej domu 216 m², pozemek 1768 m²Prodej domu 216 m², pozemek 1768 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 1768 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 1768 m²

Prodej domu 216 m², pozemek 1768 m²

Kaplice, okres Český Krumlov

10 800 000 Kč

50 000 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej bytu 3+1 59 m²Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²

Prodej bytu 3+1 59 m²

Zběšičky 29, Zběšičky

2 279 000 Kč

1 890 000 Kč

32 034 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 300 m², pozemek 2937 m²Prodej domu 300 m², pozemek 2937 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 2937 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 2937 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 2937 m²

Nová Bystřice, okres Jindřichův Hradec

Neveřejná cena

Realitní makléř: Iveta Hostašová
Realitní kancelář: IMPIRA Reality
Realitní makléř: Iveta Hostašová

Iveta Hostašová

4.6

Realitní kancelář: IMPIRA Reality
1...383940...51

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 350 nemovitostí