Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihočeský kraj

510 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 3281 m²Prodej stavebního pozemku 3281 m²
Prodej stavebního pozemku 3281 m²
Prodej stavebního pozemku 3281 m²

Prodej stavebního pozemku 3281 m²

Chotoviny, okres Tábor

1 490 000 Kč

454 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 361 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 70 m²Prodej bytu 2+1 70 m²
Prodej bytu 2+1 70 m²
Prodej bytu 2+1 70 m²

Prodej bytu 2+1 70 m²

Sídl. Škorna 1221, Vodňany II

4 350 000 Kč

62 143 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 17169 m²Prodej stavebního pozemku 17169 m²
Prodej stavebního pozemku 17169 m²
Prodej stavebního pozemku 17169 m²

Prodej stavebního pozemku 17169 m²

Katovice, okres Strakonice

32 621 100 Kč

1 900 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 98 m²Prodej bytu 4+kk 98 m²
Prodej bytu 4+kk 98 m²
Prodej bytu 4+kk 98 m²

Prodej bytu 4+kk 98 m²

Na Pěšině, Vráto

8 600 000 Kč

87 755 Kč/m2

Prodej domu 203.8 m²Prodej domu 203.8 m²
Prodej domu 203.8 m²
Prodej domu 203.8 m²

Prodej domu 203.8 m²

Zahradní 383, Hrdějovice

13 500 000 Kč

66 241 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej domu 139 m², pozemek 1435 m²Prodej domu 139 m², pozemek 1435 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 1435 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 1435 m²

Prodej domu 139 m², pozemek 1435 m²

Rožmitál na Šumavě ev. č. 5, Rožmitál na Šumavě

5 320 000 Kč

38 273 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3297 m²Prodej stavebního pozemku 3297 m²
Prodej stavebního pozemku 3297 m²
Prodej stavebního pozemku 3297 m²

Prodej stavebního pozemku 3297 m²

Číměř, okres Jindřichův Hradec

2 990 000 Kč

907 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej stavebního pozemku 1784 m²Prodej stavebního pozemku 1784 m²
Prodej stavebního pozemku 1784 m²
Prodej stavebního pozemku 1784 m²

Prodej stavebního pozemku 1784 m²

Číměř, okres Jindřichův Hradec

1 650 000 Kč

925 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej zemědělské usedlosti 400 m², pozemek 1532 m²Prodej zemědělské usedlosti 400 m², pozemek 1532 m²
Prodej zemědělské usedlosti 400 m², pozemek 1532 m²
Prodej zemědělské usedlosti 400 m², pozemek 1532 m²

Prodej zemědělské usedlosti 400 m², pozemek 1532 m²

Netolická 158, Lhenice

Neveřejná cena

Prodej stavebního pozemku 6520 m²Prodej stavebního pozemku 6520 m²
Prodej stavebního pozemku 6520 m²
Prodej stavebního pozemku 6520 m²

Prodej stavebního pozemku 6520 m²

Rudolfov, okres České Budějovice

Neveřejná cena

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
1...424344...51

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 361 nemovitostí