Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

184 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 148 m², pozemek 592 m²Prodej domu 148 m², pozemek 592 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 592 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 592 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 592 m²

Podsedky, Prušánky

7 620 000 Kč

51 486 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 167 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 150 m², pozemek 598 m²Prodej chalupy 150 m², pozemek 598 m²
Prodej chalupy 150 m², pozemek 598 m²
Prodej chalupy 150 m², pozemek 598 m²

Prodej chalupy 150 m², pozemek 598 m²

Osiky, okres Brno-venkov

5 500 000 Kč

36 667 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 145 m², pozemek 460 m²Prodej domu 145 m², pozemek 460 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 460 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 460 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 460 m²

Javorová 1314, Rosice

9 990 000 Kč

68 897 Kč/m2

Realitní makléř: Filip Mlčoch
Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch
Realitní makléř: Filip Mlčoch

Filip Mlčoch

Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch
Prodej domu 92 m², pozemek 1095 m²Prodej domu 92 m², pozemek 1095 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 1095 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 1095 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 1095 m²

Lipůvka, okres Blansko

5 498 630 Kč

59 768 Kč/m2

Realitní makléř: Nina Nekudová
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Nina Nekudová

Nina Nekudová

4.8

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej bytu 3+kk 72 m²Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²

Prodej bytu 3+kk 72 m²

Merhautova, Brno

8 475 000 Kč

117 708 Kč/m2

Prodej domu 106 m², pozemek 500 m²Prodej domu 106 m², pozemek 500 m²
Prodej domu 106 m², pozemek 500 m²
Prodej domu 106 m², pozemek 500 m²

Prodej domu 106 m², pozemek 500 m²

Dolina, Oslavany

9 890 000 Kč

93 302 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Kremličkova 1613/10, Brno - Řečkovice

7 490 000 Kč

99 867 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej domu 95 m², pozemek 181 m²Prodej domu 95 m², pozemek 181 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 181 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 181 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 181 m²

Komenského 197, Blučina

6 490 000 Kč

68 316 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej domu 170 m², pozemek 985 m²Prodej domu 170 m², pozemek 985 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 985 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 985 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 985 m²

Žďár 102, Žďár

6 300 000 Kč

37 059 Kč/m2

Prodej domu 175 m², pozemek 1147 m²Prodej domu 175 m², pozemek 1147 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1147 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1147 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 1147 m²

Na Návsi, Opatovice

8 990 000 Kč

51 371 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
1...101112...19

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 167 nemovitostí