Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

184 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 210 m², pozemek 443 m²Prodej domu 210 m², pozemek 443 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 443 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 443 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 443 m²

Poštovní 247, Přítluky

6 690 000 Kč

6 500 000 Kč

30 952 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 167 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 267 m²Prodej domu 267 m²
Prodej domu 267 m²
Prodej domu 267 m²

Prodej domu 267 m²

Hlavní 121, Hlohovec

7 900 000 Kč

29 588 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 49 m²Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²

Prodej bytu 2+kk 49 m²

Bulhary 183, Bulhary

6 237 974 Kč

127 306 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 89 m²Prodej bytu 3+1 89 m²
Prodej bytu 3+1 89 m²
Prodej bytu 3+1 89 m²

Prodej bytu 3+1 89 m²

Hrušovany nad Jevišovkou

5 322 000 Kč

59 798 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1653 m²Prodej stavebního pozemku 1653 m²
Prodej stavebního pozemku 1653 m²
Prodej stavebního pozemku 1653 m²

Prodej stavebního pozemku 1653 m²

Rybníky, okres Znojmo

9 091 500 Kč

5 500 Kč/m2

Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²

Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²

Vítězná 672/22, Rohatec

8 495 000 Kč

56 258 Kč/m2

Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²

Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²

Vítězná 672/22, Rohatec

8 995 000 Kč

8 495 000 Kč

56 258 Kč/m2

Prodej domu 119 m², pozemek 241 m²Prodej domu 119 m², pozemek 241 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 241 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 241 m²

Prodej domu 119 m², pozemek 241 m²

Borkovany 287, Borkovany

7 799 000 Kč

65 538 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej bytu 4+1 118 m²Prodej bytu 4+1 118 m²
Prodej bytu 4+1 118 m²
Prodej bytu 4+1 118 m²

Prodej bytu 4+1 118 m²

Zelenářská, Znojmo, Znojmo

5 999 000 Kč

50 839 Kč/m2

Prodej domu 73 m², pozemek 1039 m²Prodej domu 73 m², pozemek 1039 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 1039 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 1039 m²

Prodej domu 73 m², pozemek 1039 m²

Žebětínek, Brno

6 590 000 Kč

90 274 Kč/m2

1...91011...19

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 167 nemovitostí