Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

183 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²

Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²

Dukelské nám. 3/3, Hustopeče

8 990 000 Kč

118 289 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 170 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 229 m², pozemek 596 m²Prodej domu 229 m², pozemek 596 m²
Prodej domu 229 m², pozemek 596 m²
Prodej domu 229 m², pozemek 596 m²

Prodej domu 229 m², pozemek 596 m²

Vřesovice, okres Hodonín

5 150 000 Kč

22 489 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 342 m²Prodej domu 130 m², pozemek 342 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 342 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 342 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 342 m²

Ivančice ev. č. 1625, Ivančice

5 350 000 Kč

41 154 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 1951 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1951 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1951 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1951 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1951 m²

Husova, Miroslav

8 809 000 Kč

44 045 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²
Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²
Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²

Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²

Podivín, okres Břeclav

8 950 000 Kč

25 070 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej atypického bytu 214 m²Prodej atypického bytu 214 m²
Prodej atypického bytu 214 m²
Prodej atypického bytu 214 m²

Prodej atypického bytu 214 m²

Měnín, Měnín

6 900 000 Kč

6 300 000 Kč

29 439 Kč/m2

Prodej domu 130 m²Prodej domu 130 m²
Prodej domu 130 m²
Prodej domu 130 m²

Prodej domu 130 m²

145, Švábenice

5 490 000 Kč

42 231 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
Prodej bytu 3+kk 65 m²Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²

Prodej bytu 3+kk 65 m²

Komenského 224/1, Mikulov

6 700 000 Kč

103 077 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 240 m², pozemek 831 m²Prodej domu 240 m², pozemek 831 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 831 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 831 m²

Prodej domu 240 m², pozemek 831 m²

Na Bažantnici, Bzenec

8 550 000 Kč

35 625 Kč/m2

Realitní makléř: Renata Koutná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Renata Koutná

Renata Koutná

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 191 m², pozemek 2000 m²Prodej domu 191 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 2000 m²

Prodej domu 191 m², pozemek 2000 m²

Suchov, okres Hodonín

8 690 000 Kč

45 497 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
1...131415...19

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 170 nemovitostí