Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

184 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 53 m²Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²

Prodej bytu 2+kk 53 m²

Cejl 467/65, Brno - Zábrdovice

6 700 000 Kč

126 415 Kč/m2

Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA

Ing.Jan Hlavoň, MBA

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 168 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 248 m², pozemek 724 m²Prodej domu 248 m², pozemek 724 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 724 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 724 m²

Prodej domu 248 m², pozemek 724 m²

Jevišovka 237, Jevišovka

7 990 000 Kč

32 218 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 124 m², pozemek 737 m²Prodej domu 124 m², pozemek 737 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 737 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 737 m²

Prodej domu 124 m², pozemek 737 m²

Veverské Knínice, okres Brno-venkov

5 490 000 Kč

44 274 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 1143 m²Prodej domu 100 m², pozemek 1143 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1143 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1143 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 1143 m²

Brod nad Dyjí, okres Břeclav

5 990 000 Kč

59 900 Kč/m2

Prodej domu 125 m², pozemek 214 m²Prodej domu 125 m², pozemek 214 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 214 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 214 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 214 m²

Hrubšice 59, Ivančice

7 790 000 Kč

62 320 Kč/m2

Prodej domu 198 m²Prodej domu 198 m²
Prodej domu 198 m²
Prodej domu 198 m²

Prodej domu 198 m²

Rousínov, Vyškov

8 750 000 Kč

44 192 Kč/m2

Prodej domu 115 m², pozemek 306 m²Prodej domu 115 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 306 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 306 m²

Hlavní 276/68, Břeclav - Poštorná

6 500 000 Kč

56 522 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²

Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²

Údolní 24, Přítluky

8 990 000 Kč

68 626 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 1987 m²Prodej domu 100 m², pozemek 1987 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1987 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1987 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 1987 m²

Josefov, okres Hodonín

5 990 000 Kč

59 900 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štěpánek
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Martin Štěpánek

Martin Štěpánek

4.6

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Prodej domu 1000 m², pozemek 946 m²Prodej domu 1000 m², pozemek 946 m²
Prodej domu 1000 m², pozemek 946 m²
Prodej domu 1000 m², pozemek 946 m²

Prodej domu 1000 m², pozemek 946 m²

Sklepní 31, Dolní Věstonice

5 230 000 Kč

5 230 Kč/m2

1...121314...19

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 168 nemovitostí