Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

184 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 95 m²Prodej bytu 3+1 95 m²
Prodej bytu 3+1 95 m²
Prodej bytu 3+1 95 m²

Prodej bytu 3+1 95 m²

náměstí Svobody, Znojmo

6 990 000 Kč

6 490 000 Kč

68 316 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Drozd
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Pavel Drozd

Pavel Drozd

5.0

Realitní kancelář: Prodejme.to

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 176 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+1 102 m²Prodej bytu 4+1 102 m²
Prodej bytu 4+1 102 m²
Prodej bytu 4+1 102 m²

Prodej bytu 4+1 102 m²

J. Palacha 2495/32, Břeclav

5 755 716 Kč

5 449 000 Kč

53 422 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej bytu 3+1 94 m²Prodej bytu 3+1 94 m²
Prodej bytu 3+1 94 m²
Prodej bytu 3+1 94 m²

Prodej bytu 3+1 94 m²

Slavíkova 180/2, Hodonín

5 700 000 Kč

5 399 990 Kč

57 447 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Pospíšil
Realitní kancelář: Jiří Pospíšil REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Jiří Pospíšil

Jiří Pospíšil

5.0

Realitní kancelář: Jiří Pospíšil REALITY PRORADOST
Prodej stavebního pozemku 497 m²Prodej stavebního pozemku 497 m²
Prodej stavebního pozemku 497 m²
Prodej stavebního pozemku 497 m²

Prodej stavebního pozemku 497 m²

U Řempa, Kobylnice

5 990 000 Kč

5 490 000 Kč

11 046 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²

Nenkovice, okres Hodonín

7 890 000 Kč

83 936 Kč/m2

Realitní makléř: Vodičková Miroslava
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vodičková Miroslava

Vodičková Miroslava

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 200 m², pozemek 915 m²Prodej domu 200 m², pozemek 915 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 915 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 915 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 915 m²

Slup, okres Znojmo

9 845 000 Kč

8 700 000 Kč

43 500 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 686 m², pozemek 892 m²Prodej domu 686 m², pozemek 892 m²
Prodej domu 686 m², pozemek 892 m²
Prodej domu 686 m², pozemek 892 m²

Prodej domu 686 m², pozemek 892 m²

Nádražní 594, Bučovice

15 990 000 Kč

10 000 000 Kč

14 577 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej stavebního pozemku 1403 m²Prodej stavebního pozemku 1403 m²
Prodej stavebního pozemku 1403 m²
Prodej stavebního pozemku 1403 m²

Prodej stavebního pozemku 1403 m²

Valtice, okres Břeclav

5 490 000 Kč

3 913 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 291 m², pozemek 11689 m²Prodej domu 291 m², pozemek 11689 m²
Prodej domu 291 m², pozemek 11689 m²
Prodej domu 291 m², pozemek 11689 m²

Prodej domu 291 m², pozemek 11689 m²

Deštná, okres Blansko

8 730 000 Kč

30 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1721 m²Prodej stavebního pozemku 1721 m²
Prodej stavebního pozemku 1721 m²
Prodej stavebního pozemku 1721 m²

Prodej stavebního pozemku 1721 m²

Slovácká 390, Lednice

5 990 000 Kč

5 390 000 Kč

3 132 Kč/m2

1...345...19

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 176 nemovitostí