Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

184 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 60 m²Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²

Prodej bytu 2+kk 60 m²

Purkyňova 3030/35d, Brno - Královo Pole

9 300 000 Kč

155 000 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Čermáková
Realitní kancelář: NEXT REALITY ROSA
Realitní makléř: Michaela Čermáková

Michaela Čermáková

Realitní kancelář: NEXT REALITY ROSA

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 174 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Mokrá 332, Mokrá-Horákov

7 590 000 Kč

7 338 800 Kč

97 851 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej stavebního pozemku 1209 m²Prodej stavebního pozemku 1209 m²
Prodej stavebního pozemku 1209 m²
Prodej stavebního pozemku 1209 m²

Prodej stavebního pozemku 1209 m²

Řícmanice, okres Brno-venkov

6 450 000 Kč

5 335 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej projektu 116 m², pozemek 1058 m²Prodej projektu 116 m², pozemek 1058 m²
Prodej projektu 116 m², pozemek 1058 m²
Prodej projektu 116 m², pozemek 1058 m²

Prodej projektu 116 m², pozemek 1058 m²

Skalice nad Svitavou 33, Skalice nad Svitavou

9 450 000 Kč

81 466 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej projektu 102 m², pozemek 810 m²Prodej projektu 102 m², pozemek 810 m²
Prodej projektu 102 m², pozemek 810 m²
Prodej projektu 102 m², pozemek 810 m²

Prodej projektu 102 m², pozemek 810 m²

Valtrovice, okres Znojmo

6 990 000 Kč

68 529 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej stavebního pozemku 1147 m²Prodej stavebního pozemku 1147 m²
Prodej stavebního pozemku 1147 m²
Prodej stavebního pozemku 1147 m²

Prodej stavebního pozemku 1147 m²

Opatovice, okres Brno-venkov

8 990 000 Kč

7 838 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 3184 m²Prodej stavebního pozemku 3184 m²
Prodej stavebního pozemku 3184 m²
Prodej stavebního pozemku 3184 m²

Prodej stavebního pozemku 3184 m²

Zbýšov, okres Vyškov

8 387 200 Kč

2 634 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 2+kk 42 m²Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²

Prodej bytu 2+kk 42 m²

Rezkova, Brno

6 999 000 Kč

166 643 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 1150 m²Prodej stavebního pozemku 1150 m²
Prodej stavebního pozemku 1150 m²
Prodej stavebního pozemku 1150 m²

Prodej stavebního pozemku 1150 m²

Oslavany, okres Brno-venkov

5 490 000 Kč

4 774 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 2+kk 73.38 m²Prodej bytu 2+kk 73.38 m²
Prodej bytu 2+kk 73.38 m²
Prodej bytu 2+kk 73.38 m²

Prodej bytu 2+kk 73.38 m²

tř. Dukelských hrdinů 1109/6, Hodonín

5 990 000 Kč

81 630 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Lupač
Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Realitní makléř: Michal Lupač

Michal Lupač

4.6

Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
1234...19

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 174 nemovitostí