Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Karlovarský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

104 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Nejdecká, Karlovy Vary

2 550 000 Kč

46 364 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 316 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+1 56 m²Prodej bytu 1+1 56 m²
Prodej bytu 1+1 56 m²
Prodej bytu 1+1 56 m²

Prodej bytu 1+1 56 m²

Slovanská 1628/16, Aš

1 999 999 Kč

35 714 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1091 m²Prodej stavebního pozemku 1091 m²
Prodej stavebního pozemku 1091 m²
Prodej stavebního pozemku 1091 m²

Prodej stavebního pozemku 1091 m²

Podhradí, okres Cheb

1 097 500 Kč

1 006 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Neumannova 2628/20, Aš

1 400 000 Kč

35 897 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1006 m²Prodej stavebního pozemku 1006 m²
Prodej stavebního pozemku 1006 m²
Prodej stavebního pozemku 1006 m²

Prodej stavebního pozemku 1006 m²

Podhradí, okres Cheb

1 028 500 Kč

1 022 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 14 m²Prodej bytu 1+kk 14 m²
Prodej bytu 1+kk 14 m²
Prodej bytu 1+kk 14 m²

Prodej bytu 1+kk 14 m²

Moravská 205/14, Karlovy Vary

2 200 000 Kč

157 143 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 2125 m²Prodej domu 105 m², pozemek 2125 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 2125 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 2125 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 2125 m²

Sedlo 44, Útvina

2 651 250 Kč

25 250 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 58 m²Prodej bytu 3+1 58 m²
Prodej bytu 3+1 58 m²
Prodej bytu 3+1 58 m²

Prodej bytu 3+1 58 m²

Vítězná 424, Žlutice

2 390 000 Kč

41 207 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 70 m²Prodej bytu 4+1 70 m²
Prodej bytu 4+1 70 m²
Prodej bytu 4+1 70 m²

Prodej bytu 4+1 70 m²

Sídliště 637, Rotava

1 500 000 Kč

21 429 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Kyselka, okres Karlovy Vary

2 450 000 Kč

43 750 Kč/m2

1234...11

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 316 nemovitostí