Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Karlovarský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

104 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²
Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²
Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²

Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²

Mezirolí ev. č. 12, Nová Role

1 990 000 Kč

46 279 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 316 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1513 m²Prodej stavebního pozemku 1513 m²
Prodej stavebního pozemku 1513 m²
Prodej stavebního pozemku 1513 m²

Prodej stavebního pozemku 1513 m²

Stanovice, okres Karlovy Vary

2 050 000 Kč

1 355 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 40 m²Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²

Prodej bytu 1+1 40 m²

Mírová 34, Mírová

2 290 000 Kč

2 190 000 Kč

54 750 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 19 m²Prodej bytu 1+kk 19 m²
Prodej bytu 1+kk 19 m²
Prodej bytu 1+kk 19 m²

Prodej bytu 1+kk 19 m²

Fibichova 641/1, Karlovy Vary - Stará Role

2 449 000 Kč

2 349 000 Kč

123 632 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Karlova 2484, Aš

2 290 000 Kč

44 038 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 940 m²Prodej stavebního pozemku 940 m²
Prodej stavebního pozemku 940 m²
Prodej stavebního pozemku 940 m²

Prodej stavebního pozemku 940 m²

Kolová, okres Karlovy Vary

2 256 000 Kč

2 400 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1112 m²Prodej stavebního pozemku 1112 m²
Prodej stavebního pozemku 1112 m²
Prodej stavebního pozemku 1112 m²

Prodej stavebního pozemku 1112 m²

Chodov, okres Karlovy Vary

1 100 880 Kč

990 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1259 m²Prodej stavebního pozemku 1259 m²
Prodej stavebního pozemku 1259 m²
Prodej stavebního pozemku 1259 m²

Prodej stavebního pozemku 1259 m²

Chodov, okres Karlovy Vary

1 246 410 Kč

990 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3387 m²Prodej stavebního pozemku 3387 m²
Prodej stavebního pozemku 3387 m²
Prodej stavebního pozemku 3387 m²

Prodej stavebního pozemku 3387 m²

Podhradí, okres Cheb

2 311 550 Kč

682 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 804 m²Prodej stavebního pozemku 804 m²
Prodej stavebního pozemku 804 m²
Prodej stavebního pozemku 804 m²

Prodej stavebního pozemku 804 m²

Ostrov, okres Karlovy Vary

2 243 160 Kč

2 790 Kč/m2

1...345...11

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 316 nemovitostí