Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Královéhradecký kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

91 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 217 m², pozemek 522 m²Prodej domu 217 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 522 m²

Prodej domu 217 m², pozemek 522 m²

Na stávku 245, Smidary

6 200 000 Kč

5 990 000 Kč

27 604 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda

Ing. Robert Svoboda

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 460 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Deštné v Orlických horách, Deštné v Orlických horách

9 550 000 Kč

136 429 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Prodej chaty 65 m², pozemek 516 m²Prodej chaty 65 m², pozemek 516 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 516 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 516 m²

Prodej chaty 65 m², pozemek 516 m²

Borovinka ev. č. 32, Hradec Králové

5 250 000 Kč

5 042 500 Kč

77 577 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2147 m²Prodej stavebního pozemku 2147 m²
Prodej stavebního pozemku 2147 m²
Prodej stavebního pozemku 2147 m²

Prodej stavebního pozemku 2147 m²

Dělnická 52, Vrchlabí

7 690 000 Kč

3 582 Kč/m2

Prodej domu 152 m², pozemek 728 m²Prodej domu 152 m², pozemek 728 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 728 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 728 m²

Prodej domu 152 m², pozemek 728 m²

Dalesov 273, Smidary

5 614 511 Kč

36 938 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej domu 173 m², pozemek 1433 m²Prodej domu 173 m², pozemek 1433 m²
Prodej domu 173 m², pozemek 1433 m²
Prodej domu 173 m², pozemek 1433 m²

Prodej domu 173 m², pozemek 1433 m²

J. A. Komenského 114, Žacléř

7 599 000 Kč

6 800 000 Kč

39 306 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Prodej domu 188 m², pozemek 3237 m²Prodej domu 188 m², pozemek 3237 m²
Prodej domu 188 m², pozemek 3237 m²
Prodej domu 188 m², pozemek 3237 m²

Prodej domu 188 m², pozemek 3237 m²

Borohrádek, okres Rychnov nad Kněžnou

11 900 000 Kč

9 990 000 Kč

53 138 Kč/m2

Prodej domu 108.4 m²Prodej domu 108.4 m²
Prodej domu 108.4 m²
Prodej domu 108.4 m²

Prodej domu 108.4 m²

Choteč, Jičín

6 300 000 Kč

58 118 Kč/m2

Prodej domu 119 m², pozemek 384 m²Prodej domu 119 m², pozemek 384 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 384 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 384 m²

Prodej domu 119 m², pozemek 384 m²

Zachrašťany 133, Zachrašťany

5 700 000 Kč

47 899 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2780 m²Prodej stavebního pozemku 2780 m²
Prodej stavebního pozemku 2780 m²
Prodej stavebního pozemku 2780 m²

Prodej stavebního pozemku 2780 m²

Kuks, Kuks

9 000 000 Kč

6 900 000 Kč

2 482 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
1...8910

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 460 nemovitostí