Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Královéhradecký kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

91 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Černý Důl 200, Černý Důl

5 290 000 Kč

129 024 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 460 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 368 m², pozemek 291 m²Prodej domu 368 m², pozemek 291 m²
Prodej domu 368 m², pozemek 291 m²
Prodej domu 368 m², pozemek 291 m²

Prodej domu 368 m², pozemek 291 m²

Třída Čsl. armády 4, Nový Bydžov

7 950 000 Kč

7 700 000 Kč

20 924 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Ptašinský
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Michal Ptašinský

Michal Ptašinský

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej domu 115 m², pozemek 1471 m²Prodej domu 115 m², pozemek 1471 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 1471 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 1471 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 1471 m²

Hajnice 120, Hajnice

6 999 000 Kč

60 861 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1671 m²Prodej stavebního pozemku 1671 m²
Prodej stavebního pozemku 1671 m²
Prodej stavebního pozemku 1671 m²

Prodej stavebního pozemku 1671 m²

Všestary, okres Hradec Králové

5 980 000 Kč

3 579 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda

Ing. Robert Svoboda

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej domu 198 m², pozemek 682 m²Prodej domu 198 m², pozemek 682 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 682 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 682 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 682 m²

Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou

9 700 000 Kč

48 990 Kč/m2

Prodej domu 105 m²Prodej domu 105 m²
Prodej domu 105 m²
Prodej domu 105 m²

Prodej domu 105 m²

Jeřice, Jičín

5 175 000 Kč

49 286 Kč/m2

Prodej chalupy 216 m², pozemek 987 m²Prodej chalupy 216 m², pozemek 987 m²
Prodej chalupy 216 m², pozemek 987 m²
Prodej chalupy 216 m², pozemek 987 m²

Prodej chalupy 216 m², pozemek 987 m²

Radvanice 211, Radvanice

8 999 000 Kč

41 662 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 2275 m²Prodej stavebního pozemku 2275 m²
Prodej stavebního pozemku 2275 m²
Prodej stavebního pozemku 2275 m²

Prodej stavebního pozemku 2275 m²

Slunečná, Dvůr Králové nad Labem

6 825 000 Kč

3 000 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 53 m²Prodej bytu 1+1 53 m²
Prodej bytu 1+1 53 m²
Prodej bytu 1+1 53 m²

Prodej bytu 1+1 53 m²

Jihoslovanská 1617, Vrchlabí

5 926 700 Kč

111 825 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Prodej domu 187 m², pozemek 546 m²Prodej domu 187 m², pozemek 546 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 546 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 546 m²

Prodej domu 187 m², pozemek 546 m²

Radostov 18, Radostov

9 900 000 Kč

8 900 000 Kč

47 594 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
1...78910

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 460 nemovitostí