Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Liberecký kraj

240 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Borový vrch 791/46, Liberec XIV-Ruprechtice

3 900 000 Kč

100 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 480 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 138 m², pozemek 1276 m²Prodej chaty 138 m², pozemek 1276 m²
Prodej chaty 138 m², pozemek 1276 m²
Prodej chaty 138 m², pozemek 1276 m²

Prodej chaty 138 m², pozemek 1276 m²

Železný Brod - Horská Kamenice, okres Jablonec nad Nisou

11 990 000 Kč

86 884 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 18584 m²Prodej stavebního pozemku 18584 m²
Prodej stavebního pozemku 18584 m²
Prodej stavebního pozemku 18584 m²

Prodej stavebního pozemku 18584 m²

Hrádek nad Nisou, okres Liberec

30 000 000 Kč

1 614 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 928 m²Prodej domu 200 m², pozemek 928 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 928 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 928 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 928 m²

Volfartická 49, Žandov

5 249 000 Kč

26 245 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1255 m²Prodej stavebního pozemku 1255 m²
Prodej stavebního pozemku 1255 m²
Prodej stavebního pozemku 1255 m²

Prodej stavebního pozemku 1255 m²

Na Mlýnku 619, Liberec

4 695 000 Kč

3 741 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 7364 m²Prodej stavebního pozemku 7364 m²
Prodej stavebního pozemku 7364 m²
Prodej stavebního pozemku 7364 m²

Prodej stavebního pozemku 7364 m²

Mařenice, okres Česká Lípa

2 999 999 Kč

407 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 859 m²Prodej domu 180 m², pozemek 859 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 859 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 859 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 859 m²

Dětřichova 495/5, Liberec XV-Starý Harcov

12 500 000 Kč

69 444 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 79 m²Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²

Prodej bytu 3+1 79 m²

Josefův Důl 346, Josefův Důl

3 800 000 Kč

48 101 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Hůlkova 279, Liberec XXIII-Doubí

5 990 000 Kč

5 690 000 Kč

82 464 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1358 m²Prodej stavebního pozemku 1358 m²
Prodej stavebního pozemku 1358 m²
Prodej stavebního pozemku 1358 m²

Prodej stavebního pozemku 1358 m²

Dlouhá, Liberec

4 450 000 Kč

3 999 000 Kč

2 945 Kč/m2

1...567...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 480 nemovitostí