Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Liberecký kraj

240 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 30 m², pozemek 1869 m²Prodej chaty 30 m², pozemek 1869 m²
Prodej chaty 30 m², pozemek 1869 m²
Prodej chaty 30 m², pozemek 1869 m²

Prodej chaty 30 m², pozemek 1869 m²

Radeč 28, Žandov

3 900 000 Kč

130 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 480 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+1 35 m²Prodej bytu 1+1 35 m²
Prodej bytu 1+1 35 m²
Prodej bytu 1+1 35 m²

Prodej bytu 1+1 35 m²

Jenišovice 51, Jenišovice

2 600 000 Kč

74 286 Kč/m2

Prodej chalupy 231 m², pozemek 5528 m²Prodej chalupy 231 m², pozemek 5528 m²
Prodej chalupy 231 m², pozemek 5528 m²
Prodej chalupy 231 m², pozemek 5528 m²

Prodej chalupy 231 m², pozemek 5528 m²

Sněhov 425, Malá Skála

17 850 000 Kč

77 273 Kč/m2

Prodej domu 249 m², pozemek 481 m²Prodej domu 249 m², pozemek 481 m²
Prodej domu 249 m², pozemek 481 m²
Prodej domu 249 m², pozemek 481 m²

Prodej domu 249 m², pozemek 481 m²

Mariánská 534/13, Česká Lípa

4 900 000 Kč

19 679 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 1945 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1945 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1945 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1945 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1945 m²

Hejnice, okres Liberec

8 900 000 Kč

40 455 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Mírová 313, Stráž pod Ralskem

949 305 Kč

14 833 Kč/m2

Prodej domu 302 m², pozemek 7966 m²Prodej domu 302 m², pozemek 7966 m²
Prodej domu 302 m², pozemek 7966 m²
Prodej domu 302 m², pozemek 7966 m²

Prodej domu 302 m², pozemek 7966 m²

Višňová 162, Višňová

7 900 000 Kč

26 159 Kč/m2

Prodej domu 209 m², pozemek 3044 m²Prodej domu 209 m², pozemek 3044 m²
Prodej domu 209 m², pozemek 3044 m²
Prodej domu 209 m², pozemek 3044 m²

Prodej domu 209 m², pozemek 3044 m²

Krompach 48, Krompach

6 990 000 Kč

33 445 Kč/m2

Prodej domu 488 m², pozemek 1781 m²Prodej domu 488 m², pozemek 1781 m²
Prodej domu 488 m², pozemek 1781 m²
Prodej domu 488 m², pozemek 1781 m²

Prodej domu 488 m², pozemek 1781 m²

Zlatá Olešnice 89, Zlatá Olešnice

6 700 000 Kč

13 730 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 870 m²Prodej domu 300 m², pozemek 870 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 870 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 870 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 870 m²

Na Hradbách 901/6, Liberec I-Staré Město

17 900 000 Kč

59 667 Kč/m2

1...456...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 480 nemovitostí