Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Olomoucký kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

82 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 44 m²Prodej bytu 2+1 44 m²
Prodej bytu 2+1 44 m²
Prodej bytu 2+1 44 m²

Prodej bytu 2+1 44 m²

Nádražní I 696, Velká Bystřice

4 100 000 Kč

93 182 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 453 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej atypického bytu 125 m²Prodej atypického bytu 125 m²
Prodej atypického bytu 125 m²
Prodej atypického bytu 125 m²

Prodej atypického bytu 125 m²

Na Úbočí 1234/13, Jeseník

4 800 000 Kč

38 400 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 65 m²Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²

Prodej bytu 2+1 65 m²

Šárka, Prostějov

4 056 000 Kč

62 400 Kč/m2

Prodej domu 290 m², pozemek 1802 m²Prodej domu 290 m², pozemek 1802 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 1802 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 1802 m²

Prodej domu 290 m², pozemek 1802 m²

Rybníček 432, Újezd

4 790 000 Kč

4 490 000 Kč

15 483 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zach
Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Petr Zach

Petr Zach

4.5

Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Prodej domu 135 m², pozemek 419 m²Prodej domu 135 m², pozemek 419 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 419 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 419 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 419 m²

Jezernice, okres Přerov

4 495 000 Kč

33 296 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 78 m²Prodej bytu 2+1 78 m²
Prodej bytu 2+1 78 m²
Prodej bytu 2+1 78 m²

Prodej bytu 2+1 78 m²

Svatoplukova, Prostějov

4 490 000 Kč

4 190 000 Kč

53 718 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 1+1 78 m²Prodej bytu 1+1 78 m²
Prodej bytu 1+1 78 m²
Prodej bytu 1+1 78 m²

Prodej bytu 1+1 78 m²

Svatoplukova, Prostějov

4 490 000 Kč

4 190 000 Kč

53 718 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 3+1 61 m²Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²

Prodej bytu 3+1 61 m²

nábř. Dr. Edvarda Beneše 2717/1, Přerov I-Město

4 450 000 Kč

3 650 000 Kč

59 836 Kč/m2

Prodej chalupy 55 m², pozemek 610 m²Prodej chalupy 55 m², pozemek 610 m²
Prodej chalupy 55 m², pozemek 610 m²
Prodej chalupy 55 m², pozemek 610 m²

Prodej chalupy 55 m², pozemek 610 m²

Bukovice 78, Písařov

4 490 000 Kč

81 636 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej bytu 3+1 95 m²Prodej bytu 3+1 95 m²
Prodej bytu 3+1 95 m²
Prodej bytu 3+1 95 m²

Prodej bytu 3+1 95 m²

Purkyňova 800/1, Jeseník

4 300 000 Kč

45 263 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí
1...6789

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 453 nemovitostí