Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Olomoucký kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

82 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 260 m², pozemek 1436 m²Prodej domu 260 m², pozemek 1436 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 1436 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 1436 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 1436 m²

Domašov 93, Bělá pod Pradědem

3 690 000 Kč

14 192 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 453 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

Budovatelů 172/5, Přerov I-Město

4 000 000 Kč

60 606 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 33 m²Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²

Prodej bytu 1+1 33 m²

Tylova 1460/32, Prostějov

3 190 000 Kč

96 667 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 45 m²Prodej bytu 1+1 45 m²
Prodej bytu 1+1 45 m²
Prodej bytu 1+1 45 m²

Prodej bytu 1+1 45 m²

Pionýrská 991/22, Olomouc - Nová Ulice

4 100 000 Kč

3 990 000 Kč

88 667 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej bytu 2+1 43 m²Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²

Prodej bytu 2+1 43 m²

Skupova 574/15, Olomouc - Nové Sady

4 399 000 Kč

4 299 000 Kč

99 977 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 75 m²Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²

Prodej bytu 3+kk 75 m²

Na Loučkách, Přerov

4 500 000 Kč

60 000 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Havel
Realitní kancelář: Reality z Hané
Realitní makléř: Zdeněk Havel

Zdeněk Havel

4.8

Realitní kancelář: Reality z Hané
Prodej domu, pozemek 785 m²Prodej domu, pozemek 785 m²
Prodej domu, pozemek 785 m²
Prodej domu, pozemek 785 m²

Prodej domu, pozemek 785 m²

Domašov, Bělá pod Pradědem

3 980 000 Kč

Prodej bytu 1+1 32 m²Prodej bytu 1+1 32 m²
Prodej bytu 1+1 32 m²
Prodej bytu 1+1 32 m²

Prodej bytu 1+1 32 m²

Brněnská 481/42, Olomouc - Nová Ulice

3 300 000 Kč

103 125 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej bytu 3+1 90 m²Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²

Prodej bytu 3+1 90 m²

Dukelská 702, Uničov

4 390 000 Kč

48 778 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Gen. Svobody 1217, Uničov

3 490 000 Kč

51 324 Kč/m2

1...567...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 453 nemovitostí