Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Olomoucký kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

77 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 182 m², pozemek 232 m²Prodej domu 182 m², pozemek 232 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 232 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 232 m²

Prodej domu 182 m², pozemek 232 m²

Vrlova 2853/10, Prostějov

8 250 000 Kč

45 330 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 477 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 168 m², pozemek 1378 m²Prodej domu 168 m², pozemek 1378 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 1378 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 1378 m²

Prodej domu 168 m², pozemek 1378 m²

Hnojice 100, Hnojice

10 490 000 Kč

9 500 000 Kč

56 548 Kč/m2

Prodej domu 253 m², pozemek 7571 m²Prodej domu 253 m², pozemek 7571 m²
Prodej domu 253 m², pozemek 7571 m²
Prodej domu 253 m², pozemek 7571 m²

Prodej domu 253 m², pozemek 7571 m²

Palonín, okres Šumperk

5 590 000 Kč

22 095 Kč/m2

Prodej domu 938 m², pozemek 3627 m²Prodej domu 938 m², pozemek 3627 m²
Prodej domu 938 m², pozemek 3627 m²
Prodej domu 938 m², pozemek 3627 m²

Prodej domu 938 m², pozemek 3627 m²

Náměstí Dr. M. Tyrše, Horní Moštěnice

9 999 999 Kč

10 661 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Rejhotice, Loučná nad Desnou

5 459 601 Kč

5 459 600 Kč

124 082 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 61 m²Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²

Prodej bytu 3+kk 61 m²

Rejhotice, Loučná nad Desnou

7 598 465 Kč

124 565 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 62 m²Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²

Prodej bytu 2+kk 62 m²

Rejhotice, Loučná nad Desnou

7 764 564 Kč

125 235 Kč/m2

1...678

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 477 nemovitostí