Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Olomoucký kraj

284 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Bohuslava Němce, Přerov

3 750 000 Kč

3 650 000 Kč

50 694 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 802 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

tř. Míru 228/21, Olomouc - Nová Ulice

5 950 000 Kč

5 490 000 Kč

83 182 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 66 m²Prodej bytu 3+kk 66 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m²

Prodej bytu 3+kk 66 m²

Okružní 963/39, Olomouc - Neředín

7 350 000 Kč

111 364 Kč/m2

Prodej domu 210 m², pozemek 1778 m²Prodej domu 210 m², pozemek 1778 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 1778 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 1778 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 1778 m²

Kladky, okres Prostějov

5 990 000 Kč

28 524 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 43 m²Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²

Prodej bytu 2+1 43 m²

Fischerova 697/22, Olomouc - Nové Sady

4 250 000 Kč

3 990 000 Kč

92 791 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 654 m²Prodej domu 100 m², pozemek 654 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 654 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 654 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 654 m²

Prostějov, okres Prostějov

9 450 000 Kč

9 100 000 Kč

91 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3366 m²Prodej stavebního pozemku 3366 m²
Prodej stavebního pozemku 3366 m²
Prodej stavebního pozemku 3366 m²

Prodej stavebního pozemku 3366 m²

Loštice, okres Šumperk

6 732 000 Kč

2 000 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 856 m²Prodej domu, pozemek 856 m²
Prodej domu, pozemek 856 m²
Prodej domu, pozemek 856 m²

Prodej domu, pozemek 856 m²

Mohelnická, Úsov, Úsov

8 390 000 Kč

8 190 000 Kč

Prodej stavebního pozemku 2097 m²Prodej stavebního pozemku 2097 m²
Prodej stavebního pozemku 2097 m²
Prodej stavebního pozemku 2097 m²

Prodej stavebního pozemku 2097 m²

Kovářská 23/16, Přerov X-Popovice

3 980 000 Kč

1 898 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 375 m²Prodej domu 150 m², pozemek 375 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 375 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 375 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 375 m²

Svébohov 67, Svébohov

7 390 000 Kč

49 267 Kč/m2

1...91011...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 802 nemovitostí