Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Olomoucký kraj

284 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 909 m²Prodej stavebního pozemku 909 m²
Prodej stavebního pozemku 909 m²
Prodej stavebního pozemku 909 m²

Prodej stavebního pozemku 909 m²

Uničov, okres Olomouc

2 717 910 Kč

2 990 Kč/m2

Realitní makléř: Renáta Kunstová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Renáta Kunstová

Renáta Kunstová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 810 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1062 m²Prodej stavebního pozemku 1062 m²
Prodej stavebního pozemku 1062 m²
Prodej stavebního pozemku 1062 m²

Prodej stavebního pozemku 1062 m²

Uničov, okres Olomouc

3 175 380 Kč

2 962 980 Kč

2 790 Kč/m2

Realitní makléř: Renáta Kunstová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Renáta Kunstová

Renáta Kunstová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej stavebního pozemku 953 m²Prodej stavebního pozemku 953 m²
Prodej stavebního pozemku 953 m²
Prodej stavebního pozemku 953 m²

Prodej stavebního pozemku 953 m²

Uničov, okres Olomouc

2 849 470 Kč

2 990 Kč/m2

Realitní makléř: Renáta Kunstová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Renáta Kunstová

Renáta Kunstová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej stavebního pozemku 1055 m²Prodej stavebního pozemku 1055 m²
Prodej stavebního pozemku 1055 m²
Prodej stavebního pozemku 1055 m²

Prodej stavebního pozemku 1055 m²

Velké Losiny, okres Šumperk

3 490 000 Kč

3 190 000 Kč

3 024 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Rejhotice, Loučná nad Desnou

5 459 601 Kč

5 459 600 Kč

124 082 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 247 m²Prodej domu 120 m², pozemek 247 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 247 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 247 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 247 m²

Rejhotice, Loučná nad Desnou

14 219 766 Kč

118 498 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 150 m², pozemek 2811 m²Prodej zemědělské usedlosti 150 m², pozemek 2811 m²
Prodej zemědělské usedlosti 150 m², pozemek 2811 m²
Prodej zemědělské usedlosti 150 m², pozemek 2811 m²

Prodej zemědělské usedlosti 150 m², pozemek 2811 m²

Prostřední mlýn 59, Týn nad Bečvou

3 990 000 Kč

2 999 000 Kč

19 993 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová

Ing. Jolana Krajčová

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Prodej chaty 1407 m², pozemek 5009 m²Prodej chaty 1407 m², pozemek 5009 m²
Prodej chaty 1407 m², pozemek 5009 m²
Prodej chaty 1407 m², pozemek 5009 m²

Prodej chaty 1407 m², pozemek 5009 m²

Hynčice pod Sušinou 105, Staré Město - Chrastice

Neveřejná cena

Prodej domu 650 m², pozemek 1250 m²Prodej domu 650 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 650 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 650 m², pozemek 1250 m²

Prodej domu 650 m², pozemek 1250 m²

Havlíčkova 2377/41, Zábřeh

19 900 000 Kč

18 490 000 Kč

28 446 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej chaty 120 m², pozemek 226 m²Prodej chaty 120 m², pozemek 226 m²
Prodej chaty 120 m², pozemek 226 m²
Prodej chaty 120 m², pozemek 226 m²

Prodej chaty 120 m², pozemek 226 m²

Rejhotice, Loučná nad Desnou

14 219 766 Kč

118 498 Kč/m2

1...272829

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 810 nemovitostí