Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

308 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 96 m², pozemek 138 m²Prodej domu 96 m², pozemek 138 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 138 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 138 m²

Prodej domu 96 m², pozemek 138 m²

Václavská 377, Rakovník II

6 000 000 Kč

62 500 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 014 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 316 m², pozemek 823 m²Prodej domu 316 m², pozemek 823 m²
Prodej domu 316 m², pozemek 823 m²
Prodej domu 316 m², pozemek 823 m²

Prodej domu 316 m², pozemek 823 m²

Václava Ulmana, Stochov

9 900 000 Kč

31 329 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 58 m²Prodej bytu 3+1 58 m²
Prodej bytu 3+1 58 m²
Prodej bytu 3+1 58 m²

Prodej bytu 3+1 58 m²

Benešov, okres Benešov

5 470 000 Kč

94 310 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 520 m²Prodej stavebního pozemku 520 m²
Prodej stavebního pozemku 520 m²
Prodej stavebního pozemku 520 m²

Prodej stavebního pozemku 520 m²

Brázdim, Praha-východ

6 760 000 Kč

13 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 503 m²Prodej stavebního pozemku 503 m²
Prodej stavebního pozemku 503 m²
Prodej stavebního pozemku 503 m²

Prodej stavebního pozemku 503 m²

Brázdim, Praha-východ

6 800 560 Kč

13 520 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 541 m²Prodej stavebního pozemku 541 m²
Prodej stavebního pozemku 541 m²
Prodej stavebního pozemku 541 m²

Prodej stavebního pozemku 541 m²

Brázdim, Praha-východ

7 314 320 Kč

13 520 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 63 m²Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²

Prodej bytu 2+kk 63 m²

Za Dvorem, Holubice

6 695 000 Kč

106 270 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 790 m²Prodej domu 150 m², pozemek 790 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 790 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 790 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 790 m²

Krátká 159, Všestary

9 990 000 Kč

66 600 Kč/m2

Prodej domu 236 m², pozemek 636 m²Prodej domu 236 m², pozemek 636 m²
Prodej domu 236 m², pozemek 636 m²
Prodej domu 236 m², pozemek 636 m²

Prodej domu 236 m², pozemek 636 m²

Třebešice 30, Třebešice

7 990 000 Kč

33 856 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Jungmannova, Beroun-Město

6 800 000 Kč

100 000 Kč/m2

1...91011...31

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 014 nemovitostí