Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

307 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Vrchlického 1990, Kladno - Kročehlavy

6 190 000 Kč

110 536 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 016 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1140 m²Prodej stavebního pozemku 1140 m²
Prodej stavebního pozemku 1140 m²
Prodej stavebního pozemku 1140 m²

Prodej stavebního pozemku 1140 m²

Sudovo Hlavno, okres Praha-východ

7 390 000 Kč

6 482 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 96 m²Prodej bytu 3+1 96 m²
Prodej bytu 3+1 96 m²
Prodej bytu 3+1 96 m²

Prodej bytu 3+1 96 m²

Václava Černého 153, Benátky nad Jizerou

9 950 000 Kč

103 646 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 68 m²Prodej bytu 2+kk 68 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m²

Prodej bytu 2+kk 68 m²

Cedrová 1505, Jesenice

8 499 000 Kč

124 985 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1522 m²Prodej stavebního pozemku 1522 m²
Prodej stavebního pozemku 1522 m²
Prodej stavebního pozemku 1522 m²

Prodej stavebního pozemku 1522 m²

Kolín, okres Kolín

6 995 000 Kč

6 495 000 Kč

4 267 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2431 m²Prodej stavebního pozemku 2431 m²
Prodej stavebního pozemku 2431 m²
Prodej stavebního pozemku 2431 m²

Prodej stavebního pozemku 2431 m²

Újezd, okres Beroun

5 900 000 Kč

2 427 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1132 m²Prodej stavebního pozemku 1132 m²
Prodej stavebního pozemku 1132 m²
Prodej stavebního pozemku 1132 m²

Prodej stavebního pozemku 1132 m²

Skuhrov, okres Beroun

5 773 000 Kč

5 100 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1424 m²Prodej stavebního pozemku 1424 m²
Prodej stavebního pozemku 1424 m²
Prodej stavebního pozemku 1424 m²

Prodej stavebního pozemku 1424 m²

Ve Štítku ev. č. 659, Mníšek pod Brdy

9 680 000 Kč

6 798 Kč/m2

Prodej domu 144 m², pozemek 822 m²Prodej domu 144 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 822 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 822 m²

Útěchvosty 13, Podveky

6 490 000 Kč

45 069 Kč/m2

Prodej domu 96 m², pozemek 138 m²Prodej domu 96 m², pozemek 138 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 138 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 138 m²

Prodej domu 96 m², pozemek 138 m²

Václavská 377, Rakovník II

6 000 000 Kč

62 500 Kč/m2

1...8910...31

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 016 nemovitostí