Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

311 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 67 m²Prodej bytu 3+kk 67 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m²

Prodej bytu 3+kk 67 m²

V Kolonii, Nymburk

7 990 000 Kč

119 254 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 016 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 61 m²Prodej bytu 2+kk 61 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m²

Prodej bytu 2+kk 61 m²

Rozhled, Mělník

5 477 500 Kč

89 795 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 58 m²Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²

Prodej bytu 3+kk 58 m²

Milovice, okres Nymburk

5 890 000 Kč

101 552 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 78 m²Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²

Prodej bytu 3+kk 78 m²

Polerady, okres Praha-východ

9 490 000 Kč

9 290 000 Kč

119 103 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 847 m²Prodej stavebního pozemku 847 m²
Prodej stavebního pozemku 847 m²
Prodej stavebního pozemku 847 m²

Prodej stavebního pozemku 847 m²

Dr. J. B. Foerstera, Nový Vestec

6 490 000 Kč

7 662 Kč/m2

Prodej domu 121 m², pozemek 638 m²Prodej domu 121 m², pozemek 638 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 638 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 638 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 638 m²

Petroupim 36, Petroupim

7 490 000 Kč

7 250 000 Kč

59 917 Kč/m2

Prodej domu 116 m², pozemek 849 m²Prodej domu 116 m², pozemek 849 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 849 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 849 m²

Prodej domu 116 m², pozemek 849 m²

Dobropolská, Kouřim

8 200 000 Kč

7 800 000 Kč

67 241 Kč/m2

Prodej chalupy 121 m², pozemek 638 m²Prodej chalupy 121 m², pozemek 638 m²
Prodej chalupy 121 m², pozemek 638 m²
Prodej chalupy 121 m², pozemek 638 m²

Prodej chalupy 121 m², pozemek 638 m²

Petroupim 36, Petroupim

7 490 000 Kč

7 250 000 Kč

59 917 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3296 m²Prodej stavebního pozemku 3296 m²
Prodej stavebního pozemku 3296 m²
Prodej stavebního pozemku 3296 m²

Prodej stavebního pozemku 3296 m²

Žiželice, okres Kolín

6 490 000 Kč

1 969 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 63 m²Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²

Prodej bytu 3+1 63 m²

Josefa Mánesa 1883, Nymburk

5 499 000 Kč

5 300 000 Kč

84 127 Kč/m2

1...111213...32

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 016 nemovitostí