Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

311 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Dr. E. Beneše 896, Neratovice

5 749 000 Kč

5 249 000 Kč

84 661 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 019 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1494 m²Prodej stavebního pozemku 1494 m²
Prodej stavebního pozemku 1494 m²
Prodej stavebního pozemku 1494 m²

Prodej stavebního pozemku 1494 m²

Zálezlice, okres Mělník

5 990 000 Kč

4 009 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 78 m²Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²

Prodej bytu 3+kk 78 m²

Tyršova 3222, Kladno

6 700 000 Kč

6 500 000 Kč

83 333 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1005 m²Prodej stavebního pozemku 1005 m²
Prodej stavebního pozemku 1005 m²
Prodej stavebního pozemku 1005 m²

Prodej stavebního pozemku 1005 m²

Boseň, okres Mladá Boleslav

5 450 000 Kč

5 420 000 Kč

5 393 Kč/m2

Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²
Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²
Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²

Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²

Pečice, okres Příbram

9 800 000 Kč

8 490 000 Kč

46 393 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 869 m²Prodej stavebního pozemku 869 m²
Prodej stavebního pozemku 869 m²
Prodej stavebního pozemku 869 m²

Prodej stavebního pozemku 869 m²

Svojsíkova, Kladno

9 100 000 Kč

6 990 000 Kč

8 044 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1163 m²Prodej stavebního pozemku 1163 m²
Prodej stavebního pozemku 1163 m²
Prodej stavebního pozemku 1163 m²

Prodej stavebního pozemku 1163 m²

Lomená, Kladno

9 100 000 Kč

6 990 000 Kč

6 010 Kč/m2

Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²

Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²

Na Vávrově I 117, Všestary

11 530 000 Kč

9 920 000 Kč

54 505 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 72 m²Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²

Prodej bytu 3+kk 72 m²

Bečváry 183, Bečváry

5 242 000 Kč

5 135 950 Kč

71 333 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 93 m²Prodej bytu 3+1 93 m²
Prodej bytu 3+1 93 m²
Prodej bytu 3+1 93 m²

Prodej bytu 3+1 93 m²

Na Potůčku 11, Sedlčany

5 790 000 Kč

5 500 000 Kč

59 140 Kč/m2

1...121314...32

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 019 nemovitostí