Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

310 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+1 45 m²Prodej bytu 1+1 45 m²
Prodej bytu 1+1 45 m²
Prodej bytu 1+1 45 m²

Prodej bytu 1+1 45 m²

Brázdimská, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

5 490 000 Kč

5 290 000 Kč

117 556 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 020 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 44 m²Prodej bytu 1+kk 44 m²
Prodej bytu 1+kk 44 m²
Prodej bytu 1+kk 44 m²

Prodej bytu 1+kk 44 m²

Kladno, Kladno

5 238 090 Kč

119 048 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 760 m²Prodej domu 140 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 760 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 760 m²

Vojtěšská, Neratovice

13 790 000 Kč

8 790 000 Kč

62 786 Kč/m2

Prodej domu 92 m², pozemek 319 m²Prodej domu 92 m², pozemek 319 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 319 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 319 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 319 m²

Vrchotovy Janovice 234, Vrchotovy Janovice

7 490 000 Kč

6 998 000 Kč

76 065 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 1510 m²Prodej domu 90 m², pozemek 1510 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1510 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1510 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 1510 m²

Žáky, okres Kutná Hora

7 900 000 Kč

7 490 000 Kč

83 222 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1371 m²Prodej stavebního pozemku 1371 m²
Prodej stavebního pozemku 1371 m²
Prodej stavebního pozemku 1371 m²

Prodej stavebního pozemku 1371 m²

Brázdim, okres Praha-východ

8 898 000 Kč

8 490 000 Kč

6 193 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Benešova, Kutná Hora

5 389 900 Kč

5 179 900 Kč

69 999 Kč/m2

Prodej domu 94 m², pozemek 158 m²Prodej domu 94 m², pozemek 158 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 158 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 158 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 158 m²

Králův Dvůr, okres Beroun

9 599 000 Kč

9 299 000 Kč

98 926 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 94 m²Prodej bytu 4+kk 94 m²
Prodej bytu 4+kk 94 m²
Prodej bytu 4+kk 94 m²

Prodej bytu 4+kk 94 m²

Na Vinohradech 192, Králův Dvůr

9 599 000 Kč

9 299 000 Kč

98 926 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 64 m²Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²

Prodej bytu 3+kk 64 m²

Sportovců 1382, Kladno

9 200 000 Kč

7 290 000 Kč

113 906 Kč/m2

1...131415...31

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 020 nemovitostí