Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

310 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1391 m²Prodej stavebního pozemku 1391 m²
Prodej stavebního pozemku 1391 m²
Prodej stavebního pozemku 1391 m²

Prodej stavebního pozemku 1391 m²

Velké Popovice, okres Praha-východ

8 490 000 Kč

6 104 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 025 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 222 m², pozemek 1316 m²Prodej domu 222 m², pozemek 1316 m²
Prodej domu 222 m², pozemek 1316 m²
Prodej domu 222 m², pozemek 1316 m²

Prodej domu 222 m², pozemek 1316 m²

Čenkov, okres Příbram

11 150 000 Kč

7 800 000 Kč

35 135 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 59 m²Prodej bytu 2+kk 59 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m²

Prodej bytu 2+kk 59 m²

Tyršova 239, Nymburk

7 864 000 Kč

6 298 000 Kč

106 746 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1150 m²Prodej stavebního pozemku 1150 m²
Prodej stavebního pozemku 1150 m²
Prodej stavebního pozemku 1150 m²

Prodej stavebního pozemku 1150 m²

Cítov, okres Mělník

5 590 000 Kč

5 242 000 Kč

4 558 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 2046 m²Prodej domu 160 m², pozemek 2046 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 2046 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 2046 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 2046 m²

V Dibří, Hudlice

8 800 000 Kč

7 700 000 Kč

48 125 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5456 m²Prodej stavebního pozemku 5456 m²
Prodej stavebního pozemku 5456 m²
Prodej stavebního pozemku 5456 m²

Prodej stavebního pozemku 5456 m²

Kladruby, okres Benešov

13 000 000 Kč

9 000 000 Kč

1 650 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Košťálkova, Beroun-Město

5 940 000 Kč

112 075 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 65 m²Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²

Prodej bytu 3+kk 65 m²

Nučice, okres Praha-východ

6 500 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 65 m²Prodej bytu 2+kk 65 m²
Prodej bytu 2+kk 65 m²
Prodej bytu 2+kk 65 m²

Prodej bytu 2+kk 65 m²

Nučice, okres Praha-východ

6 500 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 83 m²Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²

Prodej bytu 3+kk 83 m²

Nučice, okres Praha-východ

8 300 000 Kč

100 000 Kč/m2

1...151617...31

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 025 nemovitostí