Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

310 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 52 m²Prodej bytu 1+kk 52 m²
Prodej bytu 1+kk 52 m²
Prodej bytu 1+kk 52 m²

Prodej bytu 1+kk 52 m²

Nučice, okres Praha-východ

5 200 000 Kč

100 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 025 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 79 m²Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²

Prodej bytu 3+kk 79 m²

Nučice, okres Praha-východ

7 900 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

U Engerthu, Kladno

7 600 000 Kč

138 182 Kč/m2

Prodej chaty 83 m², pozemek 893 m²Prodej chaty 83 m², pozemek 893 m²
Prodej chaty 83 m², pozemek 893 m²
Prodej chaty 83 m², pozemek 893 m²

Prodej chaty 83 m², pozemek 893 m²

Polní, Nový Vestec

9 900 000 Kč

7 199 000 Kč

86 735 Kč/m2

Prodej domu 214 m², pozemek 863 m²Prodej domu 214 m², pozemek 863 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 863 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 863 m²

Prodej domu 214 m², pozemek 863 m²

Partyzánská 156, Velký Borek

9 000 000 Kč

42 056 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 67 m², pozemek 110 m²Prodej domu 67 m², pozemek 110 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 110 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 110 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 110 m²

Vinšova, Kročehlavy, Kladno

6 150 000 Kč

91 791 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Hyský
Realitní kancelář: Best-reality.cz
Realitní makléř: Radek Hyský

Radek Hyský

4.7

Realitní kancelář: Best-reality.cz
Prodej bytu 4+1 85 m²Prodej bytu 4+1 85 m²
Prodej bytu 4+1 85 m²
Prodej bytu 4+1 85 m²

Prodej bytu 4+1 85 m²

Fűgnerova 1590, Slaný

5 800 000 Kč

68 235 Kč/m2

Prodej domu 135 m², pozemek 334 m²Prodej domu 135 m², pozemek 334 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 334 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 334 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 334 m²

Mládežnická 959, Sadská

6 250 000 Kč

46 296 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²

Horka II, okres Kutná Hora

6 125 000 Kč

45 037 Kč/m2

Prodej domu 264 m², pozemek 834 m²Prodej domu 264 m², pozemek 834 m²
Prodej domu 264 m², pozemek 834 m²
Prodej domu 264 m², pozemek 834 m²

Prodej domu 264 m², pozemek 834 m²

Kozmice 22, Kozmice

6 490 000 Kč

24 583 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
1...161718...31

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 025 nemovitostí