Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

308 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

Košťálkova, Beroun-Město

5 201 000 Kč

130 025 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 014 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1045 m²Prodej stavebního pozemku 1045 m²
Prodej stavebního pozemku 1045 m²
Prodej stavebního pozemku 1045 m²

Prodej stavebního pozemku 1045 m²

Vonoklasy, okres Praha-západ

5 740 000 Kč

5 493 Kč/m2

Realitní makléř: Lubomír Polášek
Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Realitní makléř: Lubomír Polášek

Lubomír Polášek

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Prodej stavebního pozemku 596 m²Prodej stavebního pozemku 596 m²
Prodej stavebního pozemku 596 m²
Prodej stavebního pozemku 596 m²

Prodej stavebního pozemku 596 m²

Králův Dvůr, okres Beroun

5 490 000 Kč

9 211 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 38 m²Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²

Prodej bytu 2+kk 38 m²

Zengrova, Kolín

5 600 000 Kč

147 368 Kč/m2

Prodej domu 135 m², pozemek 327 m²Prodej domu 135 m², pozemek 327 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 327 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 327 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 327 m²

nám. Pod Martinem 392, Kostelec nad Labem

6 599 000 Kč

6 250 000 Kč

46 296 Kč/m2

Prodej domu 125 m², pozemek 867 m²Prodej domu 125 m², pozemek 867 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 867 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 867 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 867 m²

Pražská, Vráž

7 900 000 Kč

7 490 000 Kč

59 920 Kč/m2

Prodej domu 58 m², pozemek 544 m²Prodej domu 58 m², pozemek 544 m²
Prodej domu 58 m², pozemek 544 m²
Prodej domu 58 m², pozemek 544 m²

Prodej domu 58 m², pozemek 544 m²

Josefa Bejčka 1514, Kladno - Švermov

7 950 000 Kč

6 490 000 Kč

111 897 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 820 m²Prodej stavebního pozemku 820 m²
Prodej stavebního pozemku 820 m²
Prodej stavebního pozemku 820 m²

Prodej stavebního pozemku 820 m²

Do polí 204, Horoušany

7 211 750 Kč

8 795 Kč/m2

Realitní makléř: Vojtěch Domanja
Realitní kancelář: REMAX Ambassador
Realitní makléř: Vojtěch Domanja

Vojtěch Domanja

5.0

Realitní kancelář: REMAX Ambassador
Prodej bytu 4+1 107 m²Prodej bytu 4+1 107 m²
Prodej bytu 4+1 107 m²
Prodej bytu 4+1 107 m²

Prodej bytu 4+1 107 m²

Rooseveltova, Kladno, Kladno

8 888 888 Kč

83 074 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Prodej domu 116 m², pozemek 900 m²Prodej domu 116 m², pozemek 900 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 900 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 900 m²

Prodej domu 116 m², pozemek 900 m²

Prof. Krbce 73, Tmaň

6 250 000 Kč

5 990 000 Kč

51 638 Kč/m2

Realitní makléř: Matěj Hošek
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Matěj Hošek

Matěj Hošek

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
1...212223...31

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 014 nemovitostí