Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

308 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 89 m²Prodej bytu 3+kk 89 m²
Prodej bytu 3+kk 89 m²
Prodej bytu 3+kk 89 m²

Prodej bytu 3+kk 89 m²

Břežany II, okres Kolín

7 550 000 Kč

84 831 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 014 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 232 m², pozemek 1199 m²Prodej domu 232 m², pozemek 1199 m²
Prodej domu 232 m², pozemek 1199 m²
Prodej domu 232 m², pozemek 1199 m²

Prodej domu 232 m², pozemek 1199 m²

Blaženice 28, Rabyně

9 499 000 Kč

40 944 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej bytu 2+kk 38 m²Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²

Prodej bytu 2+kk 38 m²

Nupacká, Nupaky, Nupaky

5 680 416 Kč

5 670 224 Kč

149 216 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1227 m²Prodej stavebního pozemku 1227 m²
Prodej stavebního pozemku 1227 m²
Prodej stavebního pozemku 1227 m²

Prodej stavebního pozemku 1227 m²

Strančice, okres Praha-východ

6 000 000 Kč

4 890 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Kladno, Kladno

5 716 000 Kč

129 909 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

Kladno, Kladno

5 935 000 Kč

116 373 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 821 m²Prodej stavebního pozemku 821 m²
Prodej stavebního pozemku 821 m²
Prodej stavebního pozemku 821 m²

Prodej stavebního pozemku 821 m²

Kly, okres Mělník

5 990 000 Kč

5 690 000 Kč

6 931 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Ptašinský
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Michal Ptašinský

Michal Ptašinský

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej domu 260 m², pozemek 2877 m²Prodej domu 260 m², pozemek 2877 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 2877 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 2877 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 2877 m²

Charvatce 67, Charvatce

9 900 000 Kč

38 077 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 97 m²Prodej bytu 4+1 97 m²
Prodej bytu 4+1 97 m²
Prodej bytu 4+1 97 m²

Prodej bytu 4+1 97 m²

Vojtěcha Lanny 3269, Kladno

8 730 000 Kč

8 290 000 Kč

85 464 Kč/m2

Prodej domu 107 m², pozemek 703 m²Prodej domu 107 m², pozemek 703 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 703 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 703 m²

Prodej domu 107 m², pozemek 703 m²

Na hradě 51, Stříbrná Skalice

6 500 000 Kč

6 150 000 Kč

57 477 Kč/m2

Realitní makléř: Iva Petrušková
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Iva Petrušková

Iva Petrušková

4.6

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
1...222324...31

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 014 nemovitostí