Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

308 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 150 m², pozemek 308 m²Prodej domu 150 m², pozemek 308 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 308 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 308 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 308 m²

Bílkovice 85, Bílkovice

9 990 000 Kč

9 740 000 Kč

64 933 Kč/m2

Realitní makléř: Leo Kopecký
Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Realitní makléř: Leo Kopecký

Leo Kopecký

4.8

Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 018 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 124 m²Prodej domu 124 m²
Prodej domu 124 m²
Prodej domu 124 m²

Prodej domu 124 m²

Sokolská 365, Bystřice

7 990 000 Kč

7 000 000 Kč

56 452 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3063 m²Prodej stavebního pozemku 3063 m²
Prodej stavebního pozemku 3063 m²
Prodej stavebního pozemku 3063 m²

Prodej stavebního pozemku 3063 m²

Byšice, Mělník

5 990 000 Kč

1 956 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej domu 100 m², pozemek 368 m²Prodej domu 100 m², pozemek 368 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 368 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 368 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 368 m²

Mezi Křižovatkami 23, Dolní Břežany

11 700 000 Kč

9 900 000 Kč

99 000 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Hostašová
Realitní kancelář: IMPIRA Reality
Realitní makléř: Iveta Hostašová

Iveta Hostašová

4.6

Realitní kancelář: IMPIRA Reality
Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

U Engerthu, Kladno

32 316 500 Kč

7 500 000 Kč

138 889 Kč/m2

Prodej domu 80 m²Prodej domu 80 m²
Prodej domu 80 m²
Prodej domu 80 m²

Prodej domu 80 m²

Větrná 430, Králův Dvůr - Levín

9 490 000 Kč

8 990 000 Kč

112 375 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 533 m²Prodej stavebního pozemku 533 m²
Prodej stavebního pozemku 533 m²
Prodej stavebního pozemku 533 m²

Prodej stavebního pozemku 533 m²

Březská ev. č. 114, Říčany - Pacov

7 500 000 Kč

14 071 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Rolfes
Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Realitní makléř: Richard Rolfes

Richard Rolfes

4.8

Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Prodej domu 261 m², pozemek 6186 m²Prodej domu 261 m², pozemek 6186 m²
Prodej domu 261 m², pozemek 6186 m²
Prodej domu 261 m², pozemek 6186 m²

Prodej domu 261 m², pozemek 6186 m²

Bezděkov 4, Loket

9 490 000 Kč

8 990 000 Kč

34 444 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej stavebního pozemku 967 m²Prodej stavebního pozemku 967 m²
Prodej stavebního pozemku 967 m²
Prodej stavebního pozemku 967 m²

Prodej stavebního pozemku 967 m²

Červený Újezd, Červený Újezd

8 606 300 Kč

8 900 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1014 m²Prodej stavebního pozemku 1014 m²
Prodej stavebního pozemku 1014 m²
Prodej stavebního pozemku 1014 m²

Prodej stavebního pozemku 1014 m²

K Sibřině 316, Květnice

9 950 000 Kč

9 813 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
1...262728...31

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 018 nemovitostí