Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

308 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 124 m²Prodej domu 124 m²
Prodej domu 124 m²
Prodej domu 124 m²

Prodej domu 124 m²

Keblov

8 990 000 Kč

72 500 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Vojtíšek
Realitní kancelář: BRIX reality s.r.o.
Realitní makléř: Petr Vojtíšek

Petr Vojtíšek

Realitní kancelář: BRIX reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 018 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 125 m²Prodej domu 125 m²
Prodej domu 125 m²
Prodej domu 125 m²

Prodej domu 125 m²

Loket u Dolních Kralovic

9 790 000 Kč

78 320 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Vojtíšek
Realitní kancelář: BRIX reality s.r.o.
Realitní makléř: Petr Vojtíšek

Petr Vojtíšek

Realitní kancelář: BRIX reality s.r.o.
Prodej domu 125 m²Prodej domu 125 m²
Prodej domu 125 m²
Prodej domu 125 m²

Prodej domu 125 m²

Keblov

8 990 000 Kč

71 920 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Vojtíšek
Realitní kancelář: BRIX reality s.r.o.
Realitní makléř: Petr Vojtíšek

Petr Vojtíšek

Realitní kancelář: BRIX reality s.r.o.
Prodej domu 93 m², pozemek 349 m²Prodej domu 93 m², pozemek 349 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 349 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 349 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 349 m²

Zberaz 12, Sedlčany

7 000 000 Kč

6 500 000 Kč

69 892 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kysilko
Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Realitní makléř: Pavel Kysilko

Pavel Kysilko

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Prodej domu 125 m²Prodej domu 125 m²
Prodej domu 125 m²
Prodej domu 125 m²

Prodej domu 125 m²

Na dolích ev. č. 1023, Petrov - Bohuliby

9 599 000 Kč

8 999 000 Kč

71 992 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Havlíčkova 764, Zdice

5 799 000 Kč

5 399 000 Kč

78 246 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality
Prodej domu 94 m², pozemek 633 m²Prodej domu 94 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 633 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 633 m²

Mikoláše Alše 647, Pečky

8 970 000 Kč

95 426 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP
Prodej bytu 1+kk 54 m²Prodej bytu 1+kk 54 m²
Prodej bytu 1+kk 54 m²
Prodej bytu 1+kk 54 m²

Prodej bytu 1+kk 54 m²

Pražská, Jílové u Prahy

7 286 000 Kč

134 926 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Vachková
Realitní kancelář: CENTURY 21 Realitas Central
Realitní makléř: Šárka Vachková

Šárka Vachková

3.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Realitas Central
Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Pražská, Jílové u Prahy

7 822 000 Kč

150 423 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Vachková
Realitní kancelář: CENTURY 21 Realitas Central
Realitní makléř: Šárka Vachková

Šárka Vachková

3.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Realitas Central
Prodej bytu 3+kk 56 m²Prodej bytu 3+kk 56 m²
Prodej bytu 3+kk 56 m²
Prodej bytu 3+kk 56 m²

Prodej bytu 3+kk 56 m²

Ecksteinova, Chýně

8 299 000 Kč

148 196 Kč/m2

1...252627...31

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 018 nemovitostí