Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

308 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1530 m²Prodej stavebního pozemku 1530 m²
Prodej stavebního pozemku 1530 m²
Prodej stavebního pozemku 1530 m²

Prodej stavebního pozemku 1530 m²

Souběžná 257, Struhařov

8 800 000 Kč

8 250 000 Kč

5 392 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 014 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Na Spořilově, Benešov

7 118 636 Kč

6 279 916 Kč

98 124 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 580 m²Prodej domu 250 m², pozemek 580 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 580 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 580 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 580 m²

Josefa Janury, Kralupy nad Vltavou

8 990 000 Kč

35 960 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Petr Dřímal
Realitní kancelář: Realitní analytik.cz
Realitní makléř: Ing. Petr Dřímal

Ing. Petr Dřímal

5.0

Realitní kancelář: Realitní analytik.cz
Prodej stavebního pozemku 1878 m²Prodej stavebního pozemku 1878 m²
Prodej stavebního pozemku 1878 m²
Prodej stavebního pozemku 1878 m²

Prodej stavebního pozemku 1878 m²

Velké Popovice - Brtnice, okres Praha-východ

8 490 000 Kč

4 521 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1747 m²Prodej stavebního pozemku 1747 m²
Prodej stavebního pozemku 1747 m²
Prodej stavebního pozemku 1747 m²

Prodej stavebního pozemku 1747 m²

Sokolská 339, Neveklov

5 650 000 Kč

3 234 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 436 m²Prodej domu 180 m², pozemek 436 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 436 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 436 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 436 m²

Příční 697, Kladno - Švermov

11 890 000 Kč

9 990 000 Kč

55 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 692 m²Prodej stavebního pozemku 692 m²
Prodej stavebního pozemku 692 m²
Prodej stavebního pozemku 692 m²

Prodej stavebního pozemku 692 m²

Řevnice, okres Praha-západ

8 500 000 Kč

6 990 000 Kč

10 101 Kč/m2

Prodej domu 70 m², pozemek 722 m²Prodej domu 70 m², pozemek 722 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 722 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 722 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 722 m²

Na Obci, Křenice, Křenice

9 900 000 Kč

141 429 Kč/m2

Prodej domu 290 m², pozemek 1221 m²Prodej domu 290 m², pozemek 1221 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 1221 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 1221 m²

Prodej domu 290 m², pozemek 1221 m²

Mrákotice 16, Sedlec-Prčice

7 495 000 Kč

7 120 000 Kč

24 552 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 67 m²Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²

Prodej bytu 2+1 67 m²

Na Višňovce, Davle

7 140 000 Kč

6 990 000 Kč

104 328 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate
1...28293031

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 014 nemovitostí