Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

308 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 267 m², pozemek 511 m²Prodej domu 267 m², pozemek 511 m²
Prodej domu 267 m², pozemek 511 m²
Prodej domu 267 m², pozemek 511 m²

Prodej domu 267 m², pozemek 511 m²

U Struhy 1286, Poděbrady III

9 990 000 Kč

37 416 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 014 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 160 m², pozemek 3525 m²Prodej domu 160 m², pozemek 3525 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 3525 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 3525 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 3525 m²

Vrdy, okres Kutná Hora

7 495 000 Kč

6 995 000 Kč

43 719 Kč/m2

Prodej domu 98 m², pozemek 150 m²Prodej domu 98 m², pozemek 150 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 150 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 150 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 150 m²

Na Obloucích, Kladno

8 190 000 Kč

83 571 Kč/m2

Prodej domu 172 m², pozemek 808 m²Prodej domu 172 m², pozemek 808 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 808 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 808 m²

Prodej domu 172 m², pozemek 808 m²

Hlavní, Pyšely

9 000 000 Kč

8 399 000 Kč

48 831 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Prodej bytu 4+kk 94 m²Prodej bytu 4+kk 94 m²
Prodej bytu 4+kk 94 m²
Prodej bytu 4+kk 94 m²

Prodej bytu 4+kk 94 m²

Kaštanová 1481, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs nad Labem

9 600 000 Kč

8 990 000 Kč

95 638 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²

Kozárovice, okres Příbram

8 500 000 Kč

6 800 000 Kč

34 000 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej stavebního pozemku 800 m²Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²

Prodej stavebního pozemku 800 m²

Panenské Břežany, okres Praha-východ

8 500 000 Kč

10 625 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1537 m²Prodej stavebního pozemku 1537 m²
Prodej stavebního pozemku 1537 m²
Prodej stavebního pozemku 1537 m²

Prodej stavebního pozemku 1537 m²

Zdiby, okres Praha-východ

7 950 000 Kč

5 172 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 810 m²Prodej domu 110 m², pozemek 810 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 810 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 810 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 810 m²

Svojetická 64, Louňovice

10 500 000 Kč

8 500 000 Kč

77 273 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Denemark
Realitní kancelář: CENTURY 21 Real Servis
Realitní makléř: Jaroslav Denemark

Jaroslav Denemark

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 Real Servis
Prodej bytu 3+kk 83 m²Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²

Prodej bytu 3+kk 83 m²

Blanická 81, Postupice

5 997 165 Kč

72 255 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
1...293031

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 014 nemovitostí