Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

308 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1042 m²Prodej stavebního pozemku 1042 m²
Prodej stavebního pozemku 1042 m²
Prodej stavebního pozemku 1042 m²

Prodej stavebního pozemku 1042 m²

Okrouhlo, okres Praha-západ

5 860 000 Kč

5 300 000 Kč

5 086 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 014 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 76 m², pozemek 866 m²Prodej domu 76 m², pozemek 866 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 866 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 866 m²

Prodej domu 76 m², pozemek 866 m²

Loděnická 1251/4, Mělník

5 890 000 Kč

77 500 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej domu 141 m², pozemek 640 m²Prodej domu 141 m², pozemek 640 m²
Prodej domu 141 m², pozemek 640 m²
Prodej domu 141 m², pozemek 640 m²

Prodej domu 141 m², pozemek 640 m²

Pavlíkov, okres Rakovník

9 990 000 Kč

70 851 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Petráčková
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Iveta Petráčková

Iveta Petráčková

5.0

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej chalupy 234 m², pozemek 896 m²Prodej chalupy 234 m², pozemek 896 m²
Prodej chalupy 234 m², pozemek 896 m²
Prodej chalupy 234 m², pozemek 896 m²

Prodej chalupy 234 m², pozemek 896 m²

Suchomasty, okres Beroun

6 999 000 Kč

29 910 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Bulan
Realitní kancelář: CENTURY 21 Ruby
Realitní makléř: Petr Bulan

Petr Bulan

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Ruby
Prodej domu 95 m², pozemek 214 m²Prodej domu 95 m², pozemek 214 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 214 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 214 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 214 m²

Kolešovice 242, Kolešovice

5 270 000 Kč

55 474 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Prodej domu 267 m², pozemek 823 m²Prodej domu 267 m², pozemek 823 m²
Prodej domu 267 m², pozemek 823 m²
Prodej domu 267 m², pozemek 823 m²

Prodej domu 267 m², pozemek 823 m²

Plzeňská, Cerhovice

7 490 000 Kč

28 052 Kč/m2

Realitní makléř: David Choc
Realitní kancelář: PTF reality
Realitní makléř: David Choc

David Choc

4.4

Realitní kancelář: PTF reality
Prodej bytu 2+kk 56 m²Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²

Prodej bytu 2+kk 56 m²

Stehlíkova 1331/16, Slaný

5 620 000 Kč

100 357 Kč/m2

Realitní makléř: Stanislav Gálik
Realitní kancelář: Pretty Good Company
Realitní makléř: Stanislav Gálik

Stanislav Gálik

Realitní kancelář: Pretty Good Company
Prodej stavebního pozemku 1880 m²Prodej stavebního pozemku 1880 m²
Prodej stavebního pozemku 1880 m²
Prodej stavebního pozemku 1880 m²

Prodej stavebního pozemku 1880 m²

Bavoryně - U Vodojemu, okres Beroun

8 970 000 Kč

4 771 Kč/m2

Realitní makléř: David Choc
Realitní kancelář: PTF reality
Realitní makléř: David Choc

David Choc

4.4

Realitní kancelář: PTF reality
Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²

Důlní 87, Kutná Hora - Kaňk

9 490 000 Kč

52 722 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP
Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²

Důlní 87, Kutná Hora - Kaňk

9 490 000 Kč

52 722 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
1...345...31

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 014 nemovitostí