Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

308 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 317 m², pozemek 1233 m²Prodej domu 317 m², pozemek 1233 m²
Prodej domu 317 m², pozemek 1233 m²
Prodej domu 317 m², pozemek 1233 m²

Prodej domu 317 m², pozemek 1233 m²

Nazaret, Čáslav

9 900 000 Kč

31 230 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Věra Apeltauer
Realitní kancelář: Oliver Home s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Věra Apeltauer

Mgr. Věra Apeltauer

4.7

Realitní kancelář: Oliver Home s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 018 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1249 m²Prodej stavebního pozemku 1249 m²
Prodej stavebního pozemku 1249 m²
Prodej stavebního pozemku 1249 m²

Prodej stavebního pozemku 1249 m²

Bavoryně, okres Beroun

6 931 950 Kč

5 550 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka
Prodej stavebního pozemku 823 m²Prodej stavebního pozemku 823 m²
Prodej stavebního pozemku 823 m²
Prodej stavebního pozemku 823 m²

Prodej stavebního pozemku 823 m²

Těptín

7 390 000 Kč

8 979 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Rolfes
Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Realitní makléř: Richard Rolfes

Richard Rolfes

4.8

Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 79 m²Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²

Prodej bytu 3+kk 79 m²

Štěchovice, okres Praha-západ

8 980 000 Kč

8 480 000 Kč

107 342 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Svoboda
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Michal Svoboda

Michal Svoboda

4.5

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Prodej bytu 2+kk 68 m²Prodej bytu 2+kk 68 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m²

Prodej bytu 2+kk 68 m²

Blanická 81, Postupice

5 779 800 Kč

84 997 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej stavebního pozemku 2978 m²Prodej stavebního pozemku 2978 m²
Prodej stavebního pozemku 2978 m²
Prodej stavebního pozemku 2978 m²

Prodej stavebního pozemku 2978 m²

Mělník, okres Mělník

5 491 432 Kč

1 844 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková
Realitní kancelář: RE/MAX Art
Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Martin Hofmann a Hana Kvasničková

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Art
Prodej stavebního pozemku 1141 m²Prodej stavebního pozemku 1141 m²
Prodej stavebního pozemku 1141 m²
Prodej stavebního pozemku 1141 m²

Prodej stavebního pozemku 1141 m²

Polepy, okres Kolín

5 590 900 Kč

5 390 000 Kč

4 724 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Schuster a jeho tým...
Realitní kancelář: CENTURY 21 Premium
Realitní makléř: Martin Schuster a jeho tým...

Martin Schuster a jeho tým...

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Premium
Prodej stavebního pozemku 1780 m²Prodej stavebního pozemku 1780 m²
Prodej stavebního pozemku 1780 m²
Prodej stavebního pozemku 1780 m²

Prodej stavebního pozemku 1780 m²

Kaliště, okres Praha-východ

7 890 000 Kč

5 990 000 Kč

3 365 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej domu 162 m², pozemek 454 m²Prodej domu 162 m², pozemek 454 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 454 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 454 m²

Prodej domu 162 m², pozemek 454 m²

Alešova, Rakovník

7 495 000 Kč

46 265 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1247 m²Prodej stavebního pozemku 1247 m²
Prodej stavebního pozemku 1247 m²
Prodej stavebního pozemku 1247 m²

Prodej stavebního pozemku 1247 m²

Velké Popovice, okres Praha-východ

8 999 000 Kč

7 217 Kč/m2

1...678...31

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 018 nemovitostí